Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Érdemes lenne elindulnom a...

Érdemes lenne elindulnom a modellszakmában? Adataim lent!

Figyelt kérdés

Mell: 84-85 cm

Derék: 63 cm

Csípő: 89 cm

Comb (a legszélesebb pontnál): 50 cm

Magasság: 172 cm

Kor: 16 leszek

Súly: 54 kg, de most kezdtem fogyózni, hogy biztosan megfeleljek.. Szerintetek?


2013. júl. 1. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ezt kép nélkül megmondani nehéz, hiszen az arcod karakteressége, különlegessége is nagyon számít. de alakod alapján igen;) 13/L
2013. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az arc is számít azért...arról nem írtál
2013. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem
2013. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az arcom bonyolult.. Azt mondják nagyon szép vagyok, és nem átlagos az arcom, csakhogy van egy kis "bökkenő". Kb úgy nézek ki mint Cindy Crawford.. Azaz van egy anyajegyem. Bár ha aonmúlik levetetem.. Szeretnék elmenni egy modellügynökséghez majd, kiváncsi vagyok mit mondanának.
2013. júl. 1. 23:10
 5/21 anonim ***** válasza:
És hogy fogyózol?
2013. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
na megint egy "szép lány" aki azt hiszi modell lesz
2013. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Figyelek a kalória bevitelre és próbálok többet elégetni mint amennyit bevittem a szervezetembe.. Illetve a csokik, édességek, péksütemények mennyiségét kb. minimálisra csökkentettem. Ami számomra elég nehezen megy. Szerencsére nagyon vékony alkatom van, így annyira nem problémás lefogynom. Csak akarnom kell.
2013. júl. 1. 23:16
 8/21 A kérdező kommentje:

Ha ennek a "szép lánynak" összejön, majd írok ;)

Bár ha írt nekem facebookon az MTAphoto és már egyszer bevásárlóközpontban is leszólítottak.. Remélem akkor tényleg van esélyem. Csak sajnos nulla önbizalommal nem tudom tényleg elinduljak-e..

2013. júl. 1. 23:18
 9/21 anonim ***** válasza:

Ó, ha tudnád hozzám hányszor jöttek már oda meg írtak Facebookon, Iwiwen. :) Mondjuk én veled ellentétben nem akarok modell lenni.

Most is azt tudom mondani, amit mindig is. Tizenévesen jó, ha vannak álmaid, csak nehogy nagyot koppanj. :) Itthon lehetsz valami B kategóriás modell, de világhírnévben én nem nagyon hiszek. Persze ehhez látni kéne egészben, arc stb.

2013. júl. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudok véleményt mondani. De szerintem tanulj valami értelmesebbet, na meg alacsony is vagy.
2013. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!