Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mikor elmegyek egy modellügynö...

Mikor elmegyek egy modellügynökséghez, mit mondjak?

Figyelt kérdés

Régebben elküldtem a képeimet néhány nagyobb ügynökségnek (Icon, Visage, VM és Attractive), de az Attractive kivételével egyik sem válaszolt. Felmerült bennem a kérdés, hogy ezt vegyem akkor elutasításnak? Én nem szeretném ilyen könnyen feladni, ezért gondoltam, hogy elmegyek pár helyre személyesen, a Modell leszek! honlapján is olvastam, hogy érdemes.


Szerintetek mikor elmegyek, mégis mivel álljak oda? A "Modell akarok lenni!" kijelentés valahogy komolytalannak tűnik. Én arra gondoltam, hogy elmondom, hogy érdekelne a modellkedés, stb de szerintetek ott helyben meg tudják mondani, hogy van-e (náluk) esélyem? És ha igen, hogy milyenek a lehetőségeim?


Ha van valakinek tapasztalata, mégis mire számítsak, ha odamegyek személyesen?


2013. júl. 3. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy ha az Attractive NEM-et válaszolt,akkor szerintem nem kéne eröltetned... nem mindenkiből lehet modell.Ez sajnos nem csak a te elhatározásodtól függ...
2013. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, attól is függ hogy mikor küldted a képeket. MErt ha 1-2 napja, akkor ne is várd.. Lehet több idő, ezek Magyarország legjobb modellügynökségei, szerinted hány e-mailt és képet kaphatnak??

Az Attractive mit válaszolt?

Amúgy ha nekik nem kellenél, érdemes lenne pár fokkal lejjebb adnod, és nem ennyire nívós ügynökségeknél próbálkozni.. Van ezeken kívül is jó ügynökség!

Privátban küldenél egy képet? Érdekelne milyen lány "nem jó" nekik.. 15 és lány vagyok, tehát nem egy pedfil! :D:)

2013. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok, az Attractive nemet válaszolt, de több mint egy hónapja volt mindez, és így utólag visszanézve tényleg belátom, hogy hibáztam, mert nem a legjobb képeket küldtem magamról (profi képeim meg pláne nincsenek). Ezért gondoltam, hogy ha személyesen megyek oda, akkor legalább nyugodt a lelkiismeretem, hogy tényleg az az ember kell/nem kell nekik, aki tényleg vagyok
2013. júl. 3. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nemet válaszolt,a többiek meg mér erre sem vették a fáradtságot akkor nem érsz sokat azzal ha elmész
2013. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!