Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nyíregyházi vagyok. Sokan...

Nyíregyházi vagyok. Sokan mondták már, hogy menjek modellkedni és ha fotómodell szeretnék lenni, hogyan kezdjek bele az egészbe? Kit kéne felkeresnem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 20. 19:35
 1/5 anonim válasza:

Szia!

nem vagyok egy fotomodell alkat, de szerintem tegyel jo benyomast ismerkedj meg ilyenek facebook skype msn stb. es idovel gel fohnak kerni az ugynokseghez. de ha szakmat szeretnel tanulni es modll akarsz lenni akkor valaszd ezt a szakiranyt. ott modellkedni kell

2013. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát ez iszonyatosan nagy hülyeség!!


Ajánlom figyelmedbe a modellügynökségeket, főleg azokat, ahol te mondhatod meg, hogy mivel szeretnél foglalkozni. Csak így válhat belőled bármi is! :)

2013. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi
2013. júl. 23. 20:33
 4/5 anonim válasza:
Jo fotos,jo portfolio es modellugynokseg(ek). Kuldjed el a portfoliodat. Lehetoleg ne furcsiszobcsiban keszult mobiltelcsis kepek legyenek!
2013. júl. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon figyelj arra, hogy ha pénzt kérnek! Igazolják egy olyan papirion, amivel mehetsz feljelenteni őket ha átvágnak! Minket átvágtak és semmit se tudtunk tenni!
2013. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!