Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék férfi modell?

Lehetnék férfi modell?

Figyelt kérdés
185 cm magas vagyok, fiú és most leszek 16 éves. 71-2 kg vagyok (tehát nem vagyok túlsúlyos).A hasam kockás, boxolok és kondizok (tehát karra is izmos vagyok).Nem nagyképűségből írom, elég helyes is vagyok. (sok lánynak bejövök stb). Jó lene ha 20-25 éves korom fele már elismert fotómodell lehetnék aki sokat keres.Van esélyem? Mik az első lépések a fényes külföldi (parvin barbi szintű) karrier felé? Ez a legnagyobb álmom, hogy híres modell legyek.És igen pasi vagyok, nem kell lebµzizni meg semmi, mert nem érdekel.
2013. júl. 27. 16:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
*Palvin Barbi
2013. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Gondolom, a legelső lépés egy portfólió készíttetése, aztán azt elküldik ezer helyre, akárcsak egy önéletrajzot.
2013. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

[link]


Előző voltam.

2013. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem sok.

Az, hogy helyes vagy az több ezer magyar fiúra elmondható. A modellek arcában kell legyen valami különleges. (azt, hogy te azt hiszed, hogy a tiéd különleges az pont nem jelent semmit, az igazán híres modelleket az utcán/bevásárlóközpontokban szólítják le modellügynökök)

2013. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jelentkezz egy jó ügynökséghez, ott megmondják ha kellesz.
2013. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha jól mutatsz a képeken, akkor van esély rá. Próbálkozz ügynökségeknél! :)
2013. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ezt nem értem írok nekik hogy "hello modell szeretnék lenni" ők meg megmondják hogy lehetek-e az vagy sem?:D

Azt meg nemakarom hogy megcsináltatom 100 000 ft-ért a fotósorozatot és azután közlik hogy esélyem sincs.

Azért gondolkoztam el ezen mert egy csomó fotón lévő férfi modellt kinézetre utolérem, meg beis jönne a vele járó életstílus:D (utazás csajozás fotózások) :))

2013. júl. 28. 16:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem....

Nem kell pénzt költened portfólióra. Csinálsz egy egyszerű képet magadról amin látszik a testalkatod, meg két képet az arcodról, és azt beküldöd méretekkel meg mindennel együtt egy ügynökséghez, de ha ezt a szakmát akarod választani akkor lehetne annyi eszed hogy utánanézed egyedül a dolgoknak. Ehhez a dologhoz ész is kell ám az édeskevés hogy te jónak gondolod magad.

2013. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
képet priviben!:) köszi.
2013. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Tudom, hogy nem aktuális, és valószínűleg ezt nem is olvasod, de ha igen, küldesz képet priviben?


Meg amúgy hogy állsz vele? Összejött, nem jött össze, haladsz vele, le tettél róla?

2016. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!