Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek mi tévő legyek?

Szerintetek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, rengeteg kérdés szól úgy, hogy "lehetek- e modell?", de ez most nem pont ilyen kérdés. Az adottságaim meg vannak, de fogszabályzós vagyok... Sajnos még 17-18 éves koromig hordanom kell. Lenne majd értelme akkor elkezdenem a modellkedést, vagy mit javasoltok?

Köszönöm a normális, értelmes válaszokat.



2013. júl. 30. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:

"Az adottságaim meg vannak"


Ezt ki mondta neked?

2013. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy ügynökség. De éreztem, hogy az lesz az első, hogy valamibe belekötnek ha felteszek itt egy kérdést. :D

Kérlek, a kérdésemre válaszoljatok. Köszönöm...

2013. júl. 30. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem 2 ügynökségről mondták hogy megvannak az adottságaim ahhoz hogy profi legyek,egy harmadik meg azt mondta hogy semmi esélyem a modellszakmában,szóval ameddig nem kezdted el nem sokat számít hogy mit mondanak

amúgy semmit,a fogszabályzó nem túl mérvadó,csukott szájjal is lehet modellkedni

2013. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fogszabi az sztem gond, és tényleg nem számít hogy mit mondtak neked mert ha egy noname szar ügynökség ami elég valószínű akkor csak átvágni akartak. 17-18 éves kor elég késő már elkezdeni, de inkább akkor próbáld meg.
2013. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként nem azon volt a hangsúly, hogy milyen ügynökség mit mondott, csak annyit akartam, hogy egyáltalán így bárhova is elmenjek majd. :)
2013. júl. 30. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
kezd el most..ha érdekled őket akkor így is kellesz.Az ügynökség mit mond?egyébkét van olyan szabályozó ami nem látszik.
2013. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lőrincz Iza válasza:

Szia.!:)

én modellkedem, igaz még kezdő vagyok. nem minden ügynökség fogja meglátni benned a fantáziát, de 100%,hogy lesz olyan,aki igen.:)

Fogszabi nem gond,hacsak nem fogsz ki egy olyan ügynökséget,ahol igen. Hiszen a képeken be lehet úgy állítani,hogy az ne látsszon.:)

2013. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Aurora117 ***** válasza:
nekem is azt mondták, hogy érettségi után kezdjek modellkedni. Tehát nem késő
2013. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!