Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért baj ha NEM akarok...

Miért baj ha NEM akarok modell lenni?

Figyelt kérdés
Barátnőm belevágott és fényes jövőt remélt...na de mindegy is hívott engem is és én elmagyaráztam neki hogy nincs kedvem,nekem nem ez a célom,és ha magamra nézek nem egy top modellt látok (175cm/65kg)ez még akkor volt amikor hitt az egészben.Ezek után hallottam hogy a hátam mögött olyanokat mondd hogy biztos azért mert csalódnék,meg hogy még jó is úgyis ronda vagyok,meg befejezhetném már a nyávogást,nem is vagyok oda való meg hasonlók.Igazából nem érdekel mit mondott.azóta kiderült fölöslegesen fizetett ki 200000 ft-ot de mindegy is.szóval neki mirét volt jó hogy ilyeneket mondjon rólam?Hiszen elvileg a barátnőm,aztán amikor elmondtam neki mit hallottam letagadta,majd beismerte.Azóta mióta kiderült nem lesz top modell állandóan üzenget meg hivogat hogy ő nem is úgy gondolta a dolgokat
2013. júl. 31. 22:48
 1/5 anonim válasza:
100%
Bocsi, de szerintem az ilyen nem barátnő... amúgy sztem csak irigy, hogy neki nem jött össze a dolog, és elkeseredettségében nincs jobb dolga, mint téged cikizni. Ne foglalkozz vele, és egy jó tanács: Keress normális barátokat! :)
2013. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen arra rájöttem hogy nem barátnő.csak előtte én úgy gondoltam tényleg jóba voltunk és nagyon meg is változott lehet igazad van és csak irigy volt na de mire?

köszönöm

tanácsodat megfogadom/megfogadtam én nem nagyon beszélek vele.

2013. júl. 31. 23:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen egy önző, neveletlen, beképzelt liba, nem barátnak való. Próbál ráderőszakolni vmit, ha te nem akarod, szemétkedni kezd, és kibukik belőle, hogy mit gondol rólad, vagy csak az önbizalmadat akarja lerombolni, és azt hiszi, neki menni fog... aztán, amikor csalódik, már nyalna. Hagyd a fenébe, de előtte olvass be neki jól, hogy nem vagy lábtörlő és hülye sem, ő meg csak főjön a saját levében.
2013. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma délelőtt beszéltem vele,ugyan nem olvastam be neki de megbeszéltem vele,hogy nekem ez rosszul esett hisz azt hittem barátok vagyunk,erre elkezdett mentegetőzni.megmondtam neki hogy nem szeretnék vele találkozni többet.erre annyit mondott forduljak fel és elment úgyhogy nem is baj hogy kiderült.

A válaszokaz köszönöm ,ment a zöld.aztán lehet még beolvasok neki

2013. aug. 1. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha megmondod a véleményedet, és vki a hercegnőre mer egy rossz szót is szólni, akkor dögöljön meg. Hát igen, a kultúra megmutatkozott... jobban elvagy nélküle sztem. Senki nem akar olyasvkit maga mellé, aki parancsolgat és még meg is próbálja az önbizalmát lerombolni.
2013. aug. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!