Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan működik az, hogy...

Hogyan működik az, hogy valakiből modell legyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Régóta érdekel ez a téma, viszont fogalmam sincs, hogyan működik az ilyesmi (hogy lehet elkezdeni a modellkedést..). Lépésről-lépésre érdekelne, esetleg aki szakmabeli, ő hogyan kezdett bele, és korfüggő, hogy hány évesen kellene elkezdeni? (16/L)

Csak kulturált válaszokat, ha kérhetem.


(előre is megköszönném a válaszokat, tényleg nem sokat tudok ennek az egésznek a folyamatáról, jól jönne egy kis segítség:)


2013. aug. 3. 16:41
 1/4 Mulan11 válasza:

Nem vagyok modell, de a divatszakmában nagyjából otthon vagyok.

Ha igazi modell szeretnél lenni(nem Dukai Regina és barátnői, hanem mint Palvin Barbi és Mihalik Enikő), akkor először is legyél teljesen természetes. Olyan lányokat szoktak keresni, akik könnyen 'formálhatók'.

Az igazi modellek nem viselnek műkörmöt, a szoli közelébe sem mennek.

Keress egy jó modellügynökséget(itt most nem linkelgetnék, guglizd be és elég szép választékban fogsz találni). Ajánlott egy jó portfólió, de ezt a jobb fajta üynökségek megcsinálják, van hogy ingyen is.

Akkor még... Hát, legyél tisztában a divattal úgy általánosságban, légy ápolt, karakteres, jó ha nincs tetoválásod vagy feltűnő pc-d, ilyenek.

2013. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem vagyok olyan "szolis műp*csa", szóval a természetes kategóriának megfelelek. Viszont az nem hátrány, hogy nem igazán vagyok magas alkat? 165 cm/51 kg vagyok, világos bőrrel, barna hajjal, világoskék szemmel. Újabb kérdés xd Ha egy modellügynökséghez kitöltenék valami jelentkezést így neten, akkor csak ennyi a dolgom, ők meg eldöntik, hogy foglalkoznak e velem?
2013. aug. 3. 17:47
 3/4 A kérdező kommentje:
És még valami, Nyíregyházán vagy Debrecenben van modellügynökség? Többször rákerestem, de csak Budapestieket hoz fel..
2013. aug. 3. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
165 centiméterrel csak álom marad a modellkedés mert egy PROFI ügynökség figyelembe se vesz 173 cm alatt...
2013. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!