Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mit gondoltok az ArtNova...

Mit gondoltok az ArtNova stúdióról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok/tudok az Art Nova stúdióról? Érdemes jelentkezni? Kapnak munkát az ott dolgozó statiszták/színészek/modellek? Ugyanis én erre a háromra jelentkeznék, de nem tudom, hogy érdemes-e, mivel már jelentkeztem a Karakter Casting Modell és Színész ügynökségre, de rengetegen vannak és facebookra kiírják, hogy ide meg ide kellenek emberek és bárki jelentkezhet , tehát nem igazán érte meg km-t utazni azért, hogy csináljanak képet rólam az adatbázisukba. Kicsit elkanyarodtam.. A lényeg az, hogy erről szeretnék véleményt/tapasztalatokat kérni. Előre is köszönöm!! :)(Facebookon egyébként 1001 embernek tetszik, szóval nem biztos, hogy olyan sokan vannak)

2013. aug. 6. 16:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!