Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek így modell?

Lehetek így modell?

Figyelt kérdés
168 cm és 59 kg vagyok. Fogyni nem szeretnék, meg nem is igazán tudok. (Próbáltam már fogyókúrázni, de csak a napi kb 1200 kalória volt eredményes, és ezt nem viselte jól a szervezetem.) Négy év múlva szeretnék majd csak modellkedni, mert most még nem engedik a szüleim. Van így esélyem? 14/L

2013. aug. 8. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs. A modellektől anorexiás vékonyságot várnak. Nem azt mondom, hogy az a szép, de attól még sajnos ez van.

Plusz alacsony is vagy, egy modellnek minimum 173 cm-nek kell lennie.

2013. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nincs esélyed. Nem fogom azt mondani, hogy próbáld meg, mert felesleges pénzkidobás. FOgadjátok el, kedves tinilányok, hogy a modellkedés nem úgy van, hogy hoppá gondolok egyet, modell akarok lenni. Megvannak a feltételei. Amiknek Te nem felelsz meg.
2013. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
linkelj képet úgy lehet tudok segíteni lehetőleg bikiniset
2013. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne linkelj képet, felesleges. Alacsony vagy, 18 évesen meg késő kezdeni.
2013. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem késő,ismerek olyat aki 18évesen kezdte el,igaz hogy nem híres de jól keres vele.

Ha nősz akkor van esélyed,a kiló nem sokat számít,inkább a méreteidet írd le.


"Az MCM modellügynökség minden típusú női modellt képvisel, bőrszínre, magasságra, alakra való tekintet nélkül. Klienseinknek szükségük van

női modellekre különböző munkáknál."

2013. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nőni már nem igazán fogok, mert két éve nem nőttem egy cm-t sem. Képet nem szeretnék linkelni, a méreteim meg 18 éves koromig még úgyis változnak. Azt hiszem inkább elkezdek gondolkozni valami másik szakmán, köszi a válaszokat :)
2013. aug. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!