Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Egy "nagykovácsy modellválogat...

Egy "nagykovácsy modellválogató krisztina" nevű személy szokott facebookon írni, hogy modellkedjek náluk. Ez is kamu vagy igazi ügynökség?

Figyelt kérdés
aki tud róla valamit vagy esetleg van tapasztalata,annak válaszát várom! :)

#Facebook #modell #Pécs #casting #Krisztina #nagykovácsy #modellválogatás
2013. aug. 14. 15:42
 1/6 anonim válasza:
engem is bejelölt, de még nem írt ilyeneket.. :DD
2013. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdezz rá a részletekre, valószínűleg kamu lesz, de ki tudja.. pénzt semmiképp se adj neki.
2013. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kér pénzt, akkor kamu! De szerintem is kérdezősködj tőle picit.
2013. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pénzt nem kér,elvileg ha megfelelek akkor ők fizetnek mindent. webcamerás castingon kell részt vennem utána tanfolyamra járom. sokszor ír ki munkalehetőségeket divatbemutatókra stb. szóval nekem ezért nem tűnik kamunak,viszont sok olyan közös ismerősünk van aki messze nem mehetne modellnek. lehet hogy csak a kép tévesztette meg,mindenesetre elvileg csak nekem írt személyesen.
2013. aug. 19. 16:14
 5/6 anonim válasza:
én fiúként azt mondanám hogy kamu.véleményem szerint olyan lányokat keresnek akiket lehet d**ni ki lehet vinni külföldre hogy megd**ják a gazdag arabok meg akárkik vagyis szerinte k**vát keresnek csak szépen mutatják be
2013. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vigyázz velük mert valszeg kamu :S
2013. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!