Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Egy jó tinimodell ügynököt...

Egy jó tinimodell ügynököt tudtok ajánlani? Persze fizuért. Emailcím, vagy honlap lenne a legjobb. a többi lent.

Figyelt kérdés
13leszek és a legnagyobb vágyam a modellkedés és hát igaz a család nem nagyon akarja ezt elfogadni. szerintem mondjuk nem vagyok valami szép az alakomon is van mit változtatni, de a cél érdekében bármit megtennék. kitanulni a modellkedést nem szeretném mert inkább mérnök informatikus vagy ilyesmi mert amellett nyugodtan tudnék fotózásokra járni. de legfőképpen azért szeretném ezt, mert egész eddigi életemben csúfoltak h milyen ronda vagyok és eközben folyamatban voltak olyanok akik nem is kicsit nyomultak meg járni akartak velem még ma is.

#tinimodellügynök
2013. aug. 28. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldj magadról képet, írd meg az adataidat néhány modellügynökségnek. Például ICON, Valentine Models, Attractive, Visage.
2013. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nem vagy elég magas akkor ezt elfelejtheted, 173 cm től lehet vki modell,

aztán méretek: 90 cm (mell) 60 cm (derék) 90 cm (csípő, fenék), az arcól meg annyit, hogy nem szabad tucatnak lenned ha ez megvan akkor lehet kezeni valami HÍRES modellügynökségnél, én az icon-t ajálom

2013. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hogyértve nem szabad tucatnak lennem???
2013. aug. 28. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még ezt sem tudod, meg nem tudod magadtól mik az elvárások hagyd, így is nagy a konkurencia ebben a szakmában manapság, és bár a profik nem foglalkoztatnak alkalmatlan embereket, de akkor is, legyen annyi önkritikád hogy magadtól eldöntöd megfelelnél-e modellnek vagy nem.
2013. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!