Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen adottságokkal lehetne...

Ilyen adottságokkal lehetne belőlem modell?

Figyelt kérdés
13 vagyok, most 170 cm vagyok. A lábaim hosszú vékonyak, viszont a felsőtestem, nem olyan hosszú, habár még nem vagyok kifejlődve, nem tudom milyen lesz. De a felső testem szélesebb. 53 kg vagyok. Hpsszú hajam van, barna, hullámos, barna szem. Nagyon szeretem Palvin Barbit,ő lett a példaképem, viszont ha csak szóba hozom, hogy milyen szépek, meg milyen jó a modelleknek, mindig mondják, hogy nem igaz, nem olyan jó az életük, de nekem már eltervezték az életemet, de lehet, hogy mégsem azt akarom! Viszont a modellszakma nem tudom, hogy meddig tarthat ki, az bizonytalan nem?

2013. aug. 30. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

1 Palvin Barbi egy ún. steril szépség. Ha ő a példaképed csak gratulálni tudok. Guminő státusz bekapcsolva!


2 170 cm kevés, de ha nem a kifutóra készülsz, akkor lehet esélyed.


3 minden okos modell tovább gondolja a karrierjét, mert úgy 24 max. 26 éves korban kiöregedsz és akkor is kell élni valamiből, tehát erre alapozni nagy merészség.


4 ne is hagyd, hogy eltervezzék az életed, de éppenséggel akkor miért a modellszakmába akarsz menni, ahol neked nincs is beleszólásod a saját életedbe? Ha ennyire nem bírod ezt, akkor a modell szakmában sem fogod jól tűrni, hogy előre megmondják, hol, mikor, mit és hogyan, és ha eltérsz az utasítástól, majd jön más a helyedre.


5 ez személyes vélemény, de a modellkedés manapság nem a kreativitásról és a szépségről szól. Ha mégis, akkor nagy profit nem származik belőle. Én kimondottan undorítónak a mai steril modelleket, akik egy kirakat bábú színvonalával egyeznek meg. Azt meg pláne nem támogatom, hogy ennek egy gyermek legyen az áldozata.

A felnőttek üzleties világa gusztustalan, és egy szép, fiatal, naiv, harmatos leány lelket ez gyökerestül tud lepusztítani.

2013. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Lehetne de...egy modellnek 175 cm-nek, és 48 kilónak kell lennie. másrészt a modellkedés...hát igen, az egész arról szól, tudsz e pózolni, bólogatni, ismered e a megfelelő embereket. Ráadásul nagyon sokat fel kell adnod, nyelned, és nem biztos hogy befutsz. De én nem akarom le szólni a modelleket, mert valószínű (nem biztos! anyukám és jó pár ember szerint) hogy belőlem is az lesz. Mondjuk palvin barbi nem tett le olyan sokat az asztalra, szerintem jobb ember is lehetne a példaképed. De! ez csak az én véleményem.

nem tudom...lehet hogy pár év múlva is ez les az álmod, lehet hogy nem. Én csak annyit mondok, remélem, sikeres leszel, bármit csinálsz majd.

2013. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te még nem vagy kifejlődve, ha pár év múlva elég magas leszel meg meglesznek az arányaid, esetleg, de addigra már kinövöd, még gyerek vagy.
2013. aug. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ilyen korban még nem elvárás a 173-175cm magasság,ha picit utána nézel akkor tudhatod,viszont nagyon rossz úton jársz hogyha Palvin Barbit akarod követni,és most meglehet kövezni vagy le lehet pontozni de az utcán sokkal szebb lányokat látni mint amilyen Barbi
2013. aug. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, eddig nem igazán szerettem Palvin Brbit, nem tartottam olyan sokra, mint egy orvost, tűzoltót, akik életek mentenek, sőt ők még nagyobb sztárok, mint ilyen modellek, jól tudom. Nem akarom feladni a másik álmomat, egyetem, orvos stb. Mert nekem az is kell, azért hajtok már kicsi korom óta. De nem is akarom erőltetni, de remélem ez csak egy kamaszkori ötlet, mert sosem akartam olyan lenni, mint azok a modellek, de szerintem majdnem minden 13 éves lány szeretne modell lenni. Van a rivaldafényben egy kis gyakorlatom mondjuk. Csak olyan egyszerűnek tűnik sokszor az életük, és olyan jónak, de tudom, hogy nem az, de kipróbálnám. Viszont, mint mondtam a másik álmomat sem akarom feladni, ami sokkal több munkával jár, de persze hosszú távon jobban járok vele.
2013. aug. 31. 09:12
 6/9 anonim ***** válasza:

13 éves!!

nőni fog!

2013. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:) a kommentedből láttam, kedves kérdező, hogy te egy okos, megfontolt lány vagy. Remélem, orvos leszel, és sikereket érsz el.
2013. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy az biztosan sikerülni fog, csak már egy páran mondták, hogy miért nem vagyok az, vagy nekem annak kéne lennem, és akkor kezdett ez kavarogni a fejemben.
2013. szept. 1. 08:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma is szóba került, és kiderült, hogy nem úgy van ahogy gondolom. Azt mondták, ha ilyen maradok engem később szépségversenyre küldenek, és ha adódik alkalom megpróbáljuk a modell szakmát, de ezt többen is mondták. Szóval már nincs kérdésem, mindenkinek köszi a választ! :)
2013. szept. 1. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!