Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 14 éves fiú vagyok jó testtel...

14 éves fiú vagyok jó testtel megáldva, kiszeretném próbálni a fotózkodást, h van ez h működik, mennyibe kerül stb?

Figyelt kérdés

2013. szept. 26. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el egy modellügynökséghez, ott közlik veled a részleteket. Mi nem tudjuk megmondani, mert ez mindig változó.

Sok sikert

2013. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. szept. 26. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Kizárólag ügynökséggel vagy referenciával, weboldallal, névvel, címmel, telefonszámmal rendelkező fotóssal egyeztess erről! Ha ilyeneket írsz, mindenki le akar majd fotózni és örülhetsz, ha egyáltalán fényképezőgépet is hoz ;-).

Ha az ügynökség lát benned fantáziát, készítenek referenciafotókat és felvesznek. Pár ezer Ft regisztrációs díj férjen bele, de ahol 50-100e Ft-okról van szó (ügynökség), az masszív lehúzás.

Ha fotóst keresel, akkor 10e-től indul pár jó kép műteremben, portfólió/teszt modell fotósorozatot, 20-30e-től készítenek pár 100e Ft-ig. Vegyes a piac, 150e Ft környékén is készítettek már használhatatlan képeket és 10e-ből kijöhet pár jó fotó, nézd a fotós képeit, keress róla visszajelzéseket.

Szerintem nem az első a fotós (inkább az ügynökségekkel kezdj), de ha majd ott tartasz, hogy a képek érdekelnek, Bp. belvárosi műteremben megoldható, írj privátot, írok árat/elérhetőséget.

2013. szept. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia ! küld ide be a képeidet : Vm . Visage ! Ahol fizetni kell oda semmiképp se menj ! Küld be a képeidet semmit se veszíthetsz , ha pedig látnak benned lehetőséget akkor ingyen megcsinálják ( ezeket majd a későbbi munkáidból levonják ) ! A méreteidnek is megfelelőnek kell lennie ! További sok sikert
2013. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne küldj képeket sehova, míg nem ismered az adott céget! Szüleiddel együtt keres olyan modellügynökséget akik nem lehúznak, de biztonságosak. Ez a legfontosabb!
2013. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!