Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hova küldjem a képeimet be?

Hova küldjem a képeimet be?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 165 cm 43 kg.Van egy profi fotós által készített portfólióm de nem tudom, hogy hova küldjem be. van értelme egyáltalán ezekkel az adottságokkal jelentkeznem? ha van akkor tudtok mondani jó modellügynökségeket?
2013. szept. 28. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg is indokolnád a válaszodat kedves? vagy egyáltalán azt odaírnád hogy mire érted azt hogy nincs?!
2013. szept. 28. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az első válaszoló, de azt tudom,hogy 178 cm alatt nem nagyon van esélye az embernek,bár az életkorod által, lehet,hogy gyerekmodellnek jelentkezhetsz,ott lehet,hogy lenne esélyed :) de itt sok-sok dolog számít... Pl. arc, alak, tudom,hogy sovány vagy, de izmosnak is kelled stb :)
2013. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 éve verseny szerűen aerobicozok előtte pedig 6 évig jógáztam
2013. szept. 28. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!