Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetnék szépségkirálynő?

Hogyan lehetnék szépségkirálynő?

Figyelt kérdés
Adnátok nekem tanácsokat, tippeket, hogy milyennek kell lennie egy szépségkirálynőnek mind viselkedés mind kinézet alapján?

2013. nov. 1. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szépségkirálynő legyen, tanult és intelligens, legyen saját véleménye és stílusa, ezen felül legyen csinos (és itt nem baj, ha izmos) egy szép arccal(ide szemöldök ápolása, szép fogak) plusz ápolt természetesen, és tudjon magassarkúba járni. Legyen aktív és ügyes.
2013. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez nagyon hasznos válasz volt számomra :)
2013. nov. 1. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ezek a versenyek általában megvannak bundázva, de bundázás nélkül:

- légy okos

- értelem szerűen legyen intelligens és különleges arcodnak kell lennie

- legyél vékony, de ne nagyon lapos

- legyenek szépek a vonalaid

2013. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen versenyeket nem az nyeri meg aki a legszebb hanem aki a "legtöbbet tett" érte, vagy pénzes,befolyásos. Külsőt tekintve ápolt haj,szinte tökélestes test,szép arc,fogsor, minden szép rajta és a versenyen végig mosolyogni mosolyogni és mosolyogni.. ezt még olvasd el szerintem :) [link]
2013. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2013. nov. 2. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az akarsz lenni már fotóval kellene itt lenned.
2013. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!