Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek hogy nézek ki?...

Szerintetek hogy nézek ki? Lenne esélyem a modell szakmában? Mennyi idősnek nézek ki?

Figyelt kérdés

Ezek az első fotoim, amit egy fotos készített rólam :) Kíváncsi vagyok mások véleményére :)

[link]

[link]

[link]

Remélem jók a linkek :)



2013. nov. 2. 15:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

szerintem jól nézel ki! olyan 18-20 körül lehetsz

Szerintem modell alkat vagy:)

2013. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hehe, köszönöm! :) Még csak 15 vagyok :)
2013. nov. 2. 15:45
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
hat a modell szakmahoz megfelelö az alakod,de mondjuk nekem nem tetszenek az ennyire vekony csajok.de amugy szep vagy.
2013. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én se szeretnék ilyen vékony lenni :S Bármit megadnék ha felszedhetnék pár kilót :D De valamiért egyáltalán nem megy..könnyen fogyok és nehezen hízok :/ Bármit megadnék ha egy kicsit ducibb lennék:D De azért köszönöm :)
2013. nov. 2. 15:50
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
akkor mar nekem is bejönnel,ha kicsit ducibb lennel :) de akkor modellnek nem felelnel meg...
2013. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Szép vagy de nem fogtál meg mondjuk a modelleknek ilyen felejthető fejük van... :D
2013. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

az első képen egész jól nézel ki, mint egy igazi modell, a 2.-on ott bocsi de egy kicsit beképzelt fejed van,

szerintem az alkatod nagyon meg van hozzá

ám hány cm vagy?

2013. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Modellnek alkalmatlan vagy. Szép vagy, csinos vagy, jó az alakod, de abszolút nincs benned semmi plusz, se egy karakteres orr, száj, arcvonás, semmi, amire felkapnám a fejem. A modellszakmában a szépség kevés! 10-ből 9 ilyen tinit látni reggel csoportosulni a gimik előtt.
2013. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép vagy és tökjó modell lenne belőled :)
2013. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
modellként sem és amúgy sem olyan szép, vagy különleges az arcod szerintem, a hajad viszont nagyon tetszik a saját képeden. kb 20 évesnek nézel ki
2013. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!