Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetnék modell ilyen méretekkel?

Lehetnék modell ilyen méretekkel?

Figyelt kérdés

15/L

168cm

sokan mondták, hogy miért nem jelentkezek modellnek.

néhányan azt hiszik az vagyok:)

a méreteim:

mell:82cm

derék:62cm

csípő:83cm

hosszú sötétbarna haj, zöld szem, világos bőrszín, karakteres szép arcom van a többiek szerint.

Tudom, hogy vagyis gondolom hogy a 168cm az kevés, de mégis lehet rá egy kicsi esély.


2013. nov. 2. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nem tudjuk megmondani.Az arc rengeteget dob az egészen,és az,hogy " karakteres szép arcom van a többiek szerint",nekem nem mond semmit.

Tölts fel képet az arcodról(esetleg privátban),csak akkor tudnánk pontos választ adni.

A karakteres arc sok dolgot jelenthet(különböző fejformák,szemformák,stb),másrészt meg (nem bunkóságból) lehet h csak illemből vagy kedvességből mondták,de lehet h komolyan gondolták.

2013. nov. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bratilla ***** válasza:
Az a baj, hogy 168 cm-rel sehol nem vesznek majd komolyan. Megcsináltatnak veled egy portfóliót, esetleg egyéb pénzkidobásokat, tanfolyam, stb., de nem nagyon látok rá esélyt. Egyik legjobb barátnőm szintén ennyi volt, mikor először megpróbálkozott, a szülei támogatták, elkértek tőlük egy csomó pénzt, de csak áltatták szegényt. Ő azonban nem adta fel, k. másfél év múlva (mikor úgy gondolta, nőtt egy picit), egy komolyabb ügynökségnél próbálkozott, minden megtakarított pénzét beleköltötte (mert már a szülei nem akartak többet költeni rá), de a végén ismét közölték, hogy túl alacsony. Pedig ő aztán egy álomszép lány, most is az egész gimi belé szerelmes. Szóval ha meg is próbálod, nagyon vigyázz.
2013. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kép?
2013. nov. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem a 175 cm magasságomhoz mondták, hogy az 59 cm derék sok... :S


persze ezen könnyű változtatni :)


magasság pedig... fotómodell lehetsz 168 cm-el is :)

2013. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majd a modellügynökség megmondja - bár a legalacsonyabb modellek is 169-171 cm -esek :/
2013. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!