Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a velemenyetek az Art...

Mi a velemenyetek az Art modellugynoksegrol? Plusz egy kerdes

Figyelt kérdés
Az art modellugynoksegrol, mondanatok velemenyt esetleg tapasztalatokat? Es a plusz kerdes az lenne, hogy p*rasztsag megirni azt egy modellugynoksegnek, hogy ha tenyleg alkalmasnak talalnak, es latnak bennem fantaziat akkor ingyen alljak a portfoliot? Kesobb ha kapok munkat ez ugy is visszaterulne. Mert minden ismerosom szerint ez igy lenne igazsagos, szerintetek? Mert egy ugynoksegnel nagyon megdicsertek

2013. nov. 5. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én divattervező vagyok és elég sok modellel dolgozok együtt és amiket ők mondtak az ügynökségeikről az alapján kijelenteném hogy az összes egyforma.

Ja és a portfoliót nem fogják ingyen megcsinálni neked még ha hiper jó is vagy mert ezek az egynökségek ebből élnek hogy mindenkit halálra dícsérnek hogy csinálj portfóliót náluk aztán ha találsz melót az nekik még plusz pénz, ha meg nem akkor is lehúztak a portfólió pénzzel.

2013. nov. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

megírhatod, de a portfóliót jobb helyeken nem az ügynökség készíti, max ha megkéred őket, ajánlanak fotóst hozzá.


amúgy egy létező, működő ügynökség, szoktam dolgozni velük.

2013. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!