Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Olyan akarok lenni mint...

Olyan akarok lenni mint Palvin Barbi! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, voltam már fotózáson többször de nem lendül be a modellkedés :/ Mit csináljak jobban?Palvin Barbi a példaképem és olyan szeretnék lenni mint ő :)

2013. nov. 9. 14:29
1 2
 1/18 anonim válasza:
82%
Tanulj inkább... hosszútávon jobban megéri...
2013. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Majd kinövöd, de aggódj. :)

Csak hülyeséget ne csinálj a fanatizmus hevében.

2013. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyugi,majd ha megjön az eszed,elmúlik a rajongás! :D
2013. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Aki szép azt észreveszik, hívják, keresik, nem ő járkál modellmunkák után koldulva... ha te nem kellesz akkor nem vagy modelltípus, átlagos vagy, sose leszel olyan mint Palvin Barbi.
2013. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha odajönnének hozzád az utcán valami nagyobb modellügynökségtől, az lenne már valami, de ha 'nem lendül be' akkor inkább hagyd...ugyanolyan pedig nem lehetsz és ne is akarj lenni mint Barbi...
2013. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem h úgy akarok kinézni mint Ô hanem h olyan sikereket akarok elérni :) Hát volt idô h sokat hívtak stb...Aztán meg egyre ritkábban ://
2013. nov. 10. 08:39
 7/18 anonim ***** válasza:
Találtak jobbat!
2013. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Aurora117 ***** válasza:
Mit szeretsz azon az ostoba libán?
2013. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Menj el az Elite Model Look versenyre (bár oda csak 14-től mehetsz), ha azt megnyered, mert esetleg szép vagy, akkor -hidd el- el fognak halmozni munkával.

Vagy egyszerűen csak sétálj be egy ügynökséghez, de előbb küldj nekik netes regisztrációt. Ügynökségek alatt azt értem, hogy Visage, Icon (itt van Barbi is), Attractive, Elite.

2013. nov. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Miért akar minden 13 éves modell lenni? Ez annyira menô, vagy mi? Tanulj vagy sportolj vagy csinálj valami értelmeset.
2013. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!