Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 15 évese,178 cm- rel, és 60...

15 évese,178 cm- rel, és 60 kilóval lehet modellkedni?

Figyelt kérdés
tudom, h nem ezek számítanak a legjobban, hanem inkább az arc, de azt mondják, h szép arcom van, így lehetne esetleg esélyem is. keményebb sportolást 1- 2 hónapja kezdtem, ettől várok most jobban egy kis izmosodást. szerintetek lehetséges?

2013. nov. 16. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Modellként ennél vékonyabbnak kell lenned.
2013. nov. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
leirod hány cm vagy mellben,derékban és csípőben? úgy többet tudnánk mondani
2013. nov. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mell: 90 derék: 69 csípő: 89
2013. nov. 17. 11:40
 4/8 anonim ***** válasza:
a derekad számítani soknak a modell szakmában,de igazából az is rendben van :) sportolástól gondolom karcsúsodik majd :)
2013. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A derék max. 60 cm lehet, kedves utolsó el van tájolva!!
2013. nov. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nincs olyan kitétel, hogy 60 cm lehet a derék, ez hülyeség. Az arányokat nézik, és az összképet. Igaz, a csípődhöz képest kicsit sok, de megfelelő gyakorlatokkal 3-4 centit le tudnak faragni. Sokkal fontosabb, hogy hosszú combod legyen és tiszta arcbőröd. A szépség meg ebben a szakmában nagyon megfoghatatlan. Inkább karaktereset, érdekeset vagy furcsát keresnek manapság, de azért klasszikus szépségek is kellenek. Ott van Cara Delevingne, aki szerintem cseppet se szép azzal a bozontos szemöldökével, és idétlen is, de neki az a karaktere, messziről felismerik, és vannak kampányok, ahová pont ilyet keresnek.

Keresd fel a legjobb ügynökségeket, mint az Attractive (Az a jó ügynökség, ahol kevés modell van, kb. 30, mert az tudja foglalkoztatni a modelleit), ott majd őszintén elmondják, esélyes vagy-e és kell-e fogynod, ők értenek hozzá. No meg nagyon fontos, hogy a szüleid is támogassanak, anélkül nem megy, mert sokkal keményebb és stresszesebb lesz, mint ahogy most elképzeled. És nem vagy fiatal, el kell kezdeni, ha be akarsz futni. 20 évesen már nem lehet elkezdeni ezt a szakmát, mert 24 évesen már nem kellesz, mert öreg vagy. :D kivéve ha te vagy Kate Moss, vagy Gisele Bündchen.

2013. nov. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5/7 nem,nemvagyok :) a sportolástól tényleg lejjebb megy majd a derekából,és irtam is,hogy a modell szakmában a jelenlegi derék mérete sok lenne.és úgy gondoltam,hogy egyébként rendben van,hogy nem kell rágörcsölni,mert ha nem a modelleket nézzük,akkor nem számít soknak a derékmérete :)
2013. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lehetsz így leírásból


de kifog készíteni hidd el!

2013. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!