Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Soha az életben nem lesz...

Soha az életben nem lesz esélyem modellkedni ha nem vagyok az a nagyon magas?

Figyelt kérdés

16/L

168cm vagyok és szerintem már nem fogok nőni. Elég vékony vagyok. Sokan azt hiszik, hogy modellkedem pedig sajna nem.

Már sokan mondták, hogy eléggé karakteres arcom van és nagyon szép is vagyok.

A méreteim:

48kg

mell:80cm

derék:60-61cm(ez egy kicsit sok, de fogyni fogok még)

csípő:80cm

A modellkedés az álmom. De szerintem az is marad:(


2013. nov. 23. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony vagy, úgyhogy kifutómodell biztosan nem lehetsz. Esetleg fotómodell! Viszont ilyen hozzáállással... Miért nem teszel meg érte mindent? Csináltass magadról fotósokat akár kezdő fotósokkal, tedd fel magad a modellonline.ra, írj modellügynökségeknek,stb ne a gyakorin kérdezgess ezügyben
2013. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Jól látod a helyzetet. Fotómodell nincs, ez csak ilyen urban legend, amit a hozzá nem értők szoktak szajkózni a túl alacsony, vagy túl kövér lányoknak.
2013. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
érdekes, Takács Nóra is fotómodell volt:)
2013. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem változtass magadon.Vannak nagyon jó modellek,akik nem is magasak.Szerintem járj el edzeni,es picit dietazz is,de ne nagyon mert vekony vagy,csak h szálkásíts.legyel apolt,probald kevesbe sminkelni magad,egyel sok salataz,halat stb...es ha ugy erzed keszen allsz,jelentkezz vmelyik ugynokseghez;)sok sikert.
2014. okt. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!