Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek jo lennek modelnek...

Szerintetek jo lennek modelnek? . , bar kicsit izmosabb a labam es a karom mint egy anorexias modellnek. De sportolok, es tancolok is.

Figyelt kérdés

Ezek az en mereteim vajon jo lennek modellnek?

mell: 80

derek:66

csipo:86

173cm

60 kg

17 eves



2013. nov. 26. 21:02
 1/5 anonim válasza:
fénykép vagy nem lehet megmondani
2013. nov. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek alapján talán megfelelnél, de ezt így szöveg alapján nehéz megmondani. a 60 kg lehet hogy kicsit sok, de ha szépen eloszlik a testeden akkor nem gázos. ahhoz hogy ezt képet kérnénk!:)
2013. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy ezt eldöntsük*
2013. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem bántásból, de szerintem átlagos vagy...Ezek tök átlagos méretek, szerintem...(nekem is hasonló méreteim vannak)Igazából sok múlik az arcodon, ha szép karakteres arcod van, mindemellett jó az alakod is, akkor lehet esélyed, de nagyon-nagy szerencse kell ahhoz, hogy pont téged válasszanak ki, mostanában minden 14-18 éves lány modell akar lenni... Kell valami különleges benned, hogy felfigyeljenek rád, már ha komolyabban szeretnél ezzel foglalkozni. De azért sok sikert! :)
2013. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aurora117 ***** válasza:
képet kérünk!
2013. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!