Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ilyen tényleg létezik, vagy...

Ilyen tényleg létezik, vagy ez photoshop?

Figyelt kérdés

Nekem eleve a ducibb lányok tetszenek, de ilyen szép lányt (alak+arc) még nem láttam. Ez photoshop vagy valós? Ha igazi valaki esetleg nem tudja a nevét?

[link]



2014. jan. 1. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért photoshopolná valaki magát ilyen kövérre?


Ez egy szerkesztett kép, a csajon smink is van (de ez a szerkesztés miatt nem annyira látszik! ; nekem női szemmel feltűnik a szemsmink pl.) , de ha te ennyire beleszerettél a KÉPbe...:D


Nem tudom a csaj nevét.


De szerintem ez az alak már gusztustalan és a csaj lusta ahhoz,hogy egy normál női (38, esetleg 40-es) alakot elérjen.

2014. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos létezik, és erre mondják, hogy túlsúlyos; szívbeteg, magas vérnyomás, esetleg cukorbeteg meg stb.

Lábai kb, mint egy elefántnak, bokája egyáltalán nem látszik, de inkább tovább nem is részletezném :D

És nem tudom a nevét, de szerintem nem is szeretném megtudni

2014. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok photoshop nincs rajta mert látszanak a hasán a csíkok, azt meg elég egyszerű lett volna eltüntetni. Viszont sanszos hogy bár szemből homokóra, de oldalról hatalmas a hasa.
2014. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak ilyenek..én se látom amúgy értelmét, hogy mért lenne jó ilyen dagadtra photoshoppolnia magát, szóval valószínűleg tényleg ekkora a valóságban is.

De ez tényleg marha egészségtelen, ráadásul szerintem gusztustalan is..de ez ízlés kérdése.

2014. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondjak hogy "ízlések pofonok."


Bár ez nem pofon,hanem inkább egy jobbegyenes Mike Tysontól,méghozzá boxerrel..:D

2014. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem duci, hanem kórosan elhizott. Szerintem nem photoshop.
2014. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg te vagy a képen, és bepróbálkoztál, hátha valakinek tetszeni fogsz. Sajnos nem. Viszont az durva, hogy lehet ekkora harisnyát kapni...
2014. jan. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez a harisnya olyan kötözött sonka hatást kelt rajta.. Én sem értem mi tetszik benne, ez már nagyon egészségtelen.
2014. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy.
2014. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Mitől lenne beteg? Attól hogy tetszenek neki a duci lányok? Akkor én is beteg vagyok...
2014. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!