Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 178cm,56kg-os lány jó modellnek?

178cm,56kg-os lány jó modellnek?

Figyelt kérdés
(Barna hosszú haj, zöld szem)
2014. jan. 6. 14:40
 1/9 anonim válasza:

Kép?

Hány éves vagy?

2014. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most ebből honnan tudjuk?

Kék szemem van és barna hajam hozzám jössz feleségül?



A magasságod jó.

2014. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg ismerősöm, és 16 éves
2014. jan. 6. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy milyen a kisugárzása :) Most 16 éves szval még nő ni is fog egy kicsit.Általába a jó női modellek 172-180 cm magasak.Zöld szeme nem sok modellnek van.Ezért ebből lehet haszna.Fénykép nélkül nehéz megmondani h mennyire lenne jó modellnek! De attól is függ,hogy milyen modell akar lenni pl:arcmodell,divatmodell stb.. A mai modelleknek nem a mellük a lényeg,hanem az hogy az arcuk érdekes legyen! :)
2014. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nahyon szep arca van, de nem akarok felrakni róla képet.Hófehérke típus nagyon fehér az arca, inkább szögletes, és csontos. Hosszúak a lábai, és homokóra alkat. Szerintem nagyon jól néz ki, de neki nagyon kevés az önbizalma. Inkább kifutó, vagy arcmodell? És szerintetek az hátrány, ha van egy szépségpötty az arcán??
2014. jan. 6. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:

4. válszoló vagyok.

Szerintem amiket leírtál,jólenne kifutómodellnek,de úgy h nem látod az arcát nem lehet megmondani h alkalmas lenne-e arcmodelnek.Ha nem alkalmas erre a kettőre akkor még lehet fotómodell is :)De a személyiségétöl is függ,hogy melyikre alkalmas!

2014. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magasság jó, kiló nem számít. Csípő-derék-mellbőséget nézik. És az arc karakterességét, így kép nélkül tényleg nem lehet megítélni.
2014. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Méretek: 78,57,88

Megkérdeztem!

2014. jan. 7. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:
az jó :)
2014. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!