Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek lehetnék modell...

Szerintetek lehetnék modell úgy hogy 55 kg vagyok 171 cm magas, és hosszú barna hajam van?

Figyelt kérdés
Csak 1 problémám van:pattanásos az arcom! És szerintetek mennyi esélyem lenne a fiúknál??? Előre is köszi!!! ;)
2014. jan. 12. 11:32
 1/4 anonim válasza:
Lehetni lehetsz akár, de attól függ hogy nézel ki, nem ettől a három adattól. Azt szintén nem lehet megmondani ennyiből, hogy mennyi esélyed lenne a fiúknál.
2014. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MI a lószarért akar mindenki modell lenni? Nem látod a fától az erdő, ez nem olyan k'rva fasza mulatság, mind hiszed.


És, ilyen arányokkal egy ropihoz hasonlítasz, nem pedig egy egészséges példaképre.

2014. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2# egyáltalán nem biztos, hogy rendellenesen sovány. én is 54 kg vagyok 170 cm-hez, de még lenne rajtam mit alakítani. egész egyszerűen könnyű a csontszerkezetünk.

a kérdezőnek:

megpróbálhatod ha szeretnéd. de ha tényleg zavar, hogy sok a pattanásod menj el kozmetikushoz, biztos tud rá mondani valami jó tippet

16L

2014. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek: havonta járok kozmetikushoz, de ő sem tud vele mit kezdeni:( amúgy meg nem vagyok kórosan sovány! De azért köszi a válaszokat!
2014. jan. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!