Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha fotómodell akarok lenni,...

Ha fotómodell akarok lenni, akkor mik az elvárások?

Figyelt kérdés
aztmondják szép és fotogén vagyok. többen mondták hogy legyek fotó modell, meg hogy ebben nagy sikerem lenne és szeretném is csak nem tudom hogy kezdjek hozzá. a másik meg hogy mivel jár a fotómodellkedés? pl. lehet vele pénzt keresni? csak a kifutó modelleknek kell állandóan utazniuk vagy mindenféle mondellnek?
2014. jan. 12. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Előbb le kell érettségizni. Addig felesleges próbálkozni, mert addig még nőhetsz, nagyobb lehet a cicid, stb.
2014. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de en azt kerdeztem, hogy mik az elvarasok. ha nem tudod akkor ne valaszolj. a masik meg honnan veszed hogy nincs erettsegim?! egyszeruen semmi alapja a valaszodnak :D de nembaj azert aranyos vagy hogy probalsz segiteni:)
2014. jan. 12. 20:30
 3/10 A kérdező kommentje:
basszus neharagudj felreertelmeztem kicsit. elizo visszavonva. es az erettsegin kivul?
2014. jan. 12. 20:31
 4/10 A kérdező kommentje:
de egyrbkent rengetg lanyt ismerek aki mar 8.as kora vagy talan fiatalabban elkezdte es azota is csinalja.
2014. jan. 12. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát remélem, hogy legalább nem pontoztál le..!

Nyilván kicsi vagy még. Girnyónak kell lenni hozzá. "Gelesztásnak" XD


De te még nőni fogsz, szép, széles, nőies csípőd lesz (nem, nem a zsírtól lesz széles, hanem a csontodtól) remélhetőleg.

Modellnak a sovány, nőességet nélkülöző alakkal "megáldott", paralell epipedon fejű lányok valók, akiknek olyan éles vonalak vannak az arcán, mint a korcsolya talpa. Ja és ha értékelhető méretű cicije van egy lánynak, az már kb nem is lehet modell.


Enyhe túlzásokkal a fentieket tudom mondani. És ez a felnőtt kategória. Emelett magasnak is kell lenni hozzá.

2014. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem, nem pontoutalak le neaggudj csak hirtelen elkalandozta es maskepp emlekeztem vissza a valaszodra mikozben irtam :Dannyira kicsi nem vagyok mar azert meg mar meg van a noies alakom. meg cicko is rendesen. :D de en itt nem a kifutomodellkedesrol beszelek. hanem a foto vagy feernemu modellre gondolok ahol lehet normalis es termeszetesen szem az ember. de mar utana neztem talaltam egy oldalt ami elmagyarazta eleg jol. es rajottem hogy nekem erre semmi idom nincsen es nem is annyira nekem valo..viszont imadom ha fotoznak:s:D
2014. jan. 12. 23:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból: milyen az alakod, és a cicid...?
2014. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
elvárások: Itt is nagyon vékonynak kell lenned.Meg az arcodnak is "egyéninek" kell lenni.Itt a magasság nem annyira számít,de azért legyél több 170 cm nél.Lehet vele pénzt keresni,de nem könnyű eljtni odaáig.Amúgy fotómodellnek kevesebben mennek szóval lehet esélyed :)
2014. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
alakom homokóra, a cicim meg 75b pont jó. a pasim meg a tesóm szerint olyan mintha mű cici lenne mert olyan szép az formája meg kemény is
2014. jan. 13. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Mások? Kik? Anyukád, apukád, barátnőid?

Azt tanácsolom, hogy küldd be a képed (világos, éles) pár modellügynökségnek, hogy csak véleményt mondjanak. Ne Retricás képet, hanem egy letisztultat, ahol nincs rajtad smink, testhez feszülő fekete ruhában vagy és a hajad ki van engedve. Ezeket nézni fogják.

Ha szerintük szép vagy és esélyes, akkor az úgy oké.

A fotómodellkedés is jár a sok utazással. Hisz mehetsz rengeteg országba,pölö magazinfotózásra.

Persze hogy lehet vele! A modellek nagyon gazdagok, akár kifutón lépkednek, akár magazinok címlapjain mosolyognak.

2014. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!