Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nyíregyházán gyerek modelltanf...

Nyíregyházán gyerek modelltanfolyam?

Figyelt kérdés
én a Vouge-ot találtam, de nem írják, mennyibe kerül.
2014. jan. 30. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A tanfolyam hülyeség. Normális helyeken ezért nem kell külön fizetni hanem kb 2 órában megtanulhatod mit kell csinálni. Mondjuk a név miatt megnézném mert a Vouge-ra az ilyen lehúzás nem jellemző. De szerintem átverés.
2014. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tanfolyam nem kell hozzá, inkább képek, portfóliók, hogy tárgyaljanak veled.

Az én fiam 14 évesen lett modell, és az a szerencséje, hogy vékony testalkatú és alapvetően lányos a haja, vállig érő szőke haja van. Az utcán szólított meg minket egy fotós, s ingyen készített nekünk tíz képet, majd ezeket feltöltöttük egy általa mondott modell adatbázisba, s ha munka van, akkor megkeresnek. Az a jó a fiamban, hogy mind a fiúk és mind a lány ruhák jól állnak rajta. Az arcát lehet fiú irányba és lány irányba sminkelni. Az ilyeneket szeretik.

2014. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az én fiam még csak 12, de én is azért gondoltam a modellkedésre, mert ő is lányos típus. neki is hosszú világosbarna haja van, vékony testalkatú, és gyönyörű nagy szemei vannak, hosszú szempillával. a hosszú haja miatt már többször nézték idegen emberek lánynak. ez eleinte zavarta, de mára már nem nagyon foglalkozik vele. mostanában megemlítettem neki a modellkedést, és ő is benne lenne.
2014. febr. 2. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!