Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Egy férfiről készült portfólió...

Egy férfiről készült portfólió az nagyon "homár" dolog?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek előre is, nem tudtam hova tegyem ezt a kérdést de érdekel a véleményetek: 24 éves srác vagyok, szeretnék magamról készíttetni egy fotó sorozatot, mert most érzem hogy teljesen fel vagyok töltődve, és ezt meg akarom örökíteni. Mit gondoltok erről, ez nem túl bu..is?! Mármint nem sok srácról látom hogy ilyen képek készülnének...


Köszi :)



2014. febr. 2. 21:55
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hacsak nincs valami célod vele akkor tök felesleges, később csak arra fog emlékeztetni, hogy bezzeg fénykoromban, meg de bazi öreg vagyok már..
2014. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A célom vele az, hogy megmutassam az exemnek hogy nélküle is boldog ember vagyok , de főleg magamnak, hogy legyen rólam pár értelmes kép... de a kérdés nem is ez, hanem hogy vajon ez a "közítéletben" mennyire vonhat maga után érdekes következtetéseket :D
2014. febr. 2. 22:13
 3/15 anonim ***** válasza:

"A célom vele az, hogy megmutassam az exemnek hogy nélküle is boldog ember vagyok"

szóval még sem?:)

2014. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De igen :D csak olyan jó lenne kicsit még oda pörkölni így utoljára :P a boldogságom csak növekedne tőle :D:D: de miért nem a kérdésre válaszolunk???? :D
2014. febr. 2. 22:55
 5/15 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem az. Manapság már minden negyedik férfinak van kb.
2014. febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Biztos király pasi vagy:-).
2014. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az. Nézd meg, hogy milyen képek maradtak fenn régi híres emberekről, igényes, összeszedett, helyesen fényezett portrék. Ma erre esély sincsen, mivel festészetben, grafikában járatlan, fényképezéshez nem értő emberek mobilokkal lődözik a családjukak és még szépnek is látják...:-)Szerintem épp az a fura, hogy jómódú családok igénytelen vackokat mutogatnak a világnak, vagy 40 éves álláskereső nők az érettségi fotójukkal próbálnak sikereket elérni.

Az lenne a normális, hogy ha mindenki évente-kétévente elmenne egy fotóshoz (vagy mindig máshoz) és egyedül, párjával, családjával minden jeles alkalmat esztétikus módon örökíttetne meg. Van pár ilyen ismerősöm és boldogan, büszkén mutogatják a múltukat - mivel áldoztak rá.

Szóval igenis tessék csak elmenni valakihez és nyomot hagyni magadról, nincsen ezzel semmi gond!

2014. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ohh nagyoin köszönöm a bókot is, és a biztató szavakat is :)


Csütörtökön megyek is, ha érdekel valakit a kész fotókból pár darab szívesen megmutatom :P

2014. febr. 18. 08:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Például engem:-D.
2014. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem is nyugodtan menj el! :)

és nekem is küldhetsz képet!

2014. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!