Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nine Model managementrol...

Nine Model managementrol vélemény?

Figyelt kérdés
Mindent irjatok le kerlek. Jo, nem kamu ugynokseg?

2014. febr. 16. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbízhatóak.
2014. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt a jo kis tömör valaszt:) valaki kicsit bővebben kifejtene nekem a velemenyet/tapasztalatait? Margevical Agency ugynoksegrol ugyanezek?
2014. febr. 16. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Petra pályafutását figyelem és az alapján megbízhatóak és rendes ügynökség, viszont ha pénzt kérnek bármiért akkor kamu, de ilyet nem gondolok róluk.:)

Szerintem a Maverick ügynökségre gondoltál. Ők is jók és megbízhatóak tudomásom szerint, de közöm nincs hozzájuk így ugyanazt mondom, mint az előző példánál, hogy amíg nem kérnek pénzt addig nincs baj, de én azt ajánlom, hogy a 4 vezető ügynökségnél próbáld meg a dolgokat.

Attractive, Icon, Visage, VM!!

(első voltam)

2014. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még mindig az első vagyok..

Annyit még hozzá tennék, hogy modelljeiket nem tartom megfelelőnek erre a pályára. Van köztük néhány jó és befuttatható, de a legtöbb számomra nem modellszakmába való, mellesleg egy hosszabb bejegyzésük is kisebb ellenszenvet váltott ki belőlem.

Csak ismételni tudom magam: próbálkozz a fent általam említett 4 ügynökség valamelyikénél.

2014. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, es igen, arra gondoltam csak a mobilom atirta:P amugy termeszetesen abban a negyben gondolkodtam, csak szoktam nezni meg ugynoksegeket is es kivancsi voltam a velemenzekre. Meg 1x koszonom!
2014. febr. 17. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!