Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Körülbelül 1 hete beküldtem...

Körülbelül 1 hete beküldtem az ICON-hoz, VM-hez, Royal-hoz, Trendattack-hoz, Visage-hoz, NINE-hoz a jelentkezésemet. Mennyi idő mire válaszolnak?

Figyelt kérdés
Ezen a héten már mindig az emailjeimet néztem és a telefonomat hátha hívnak. De semmi. Ezek szerint, már nincs esélyem? 15/f

2014. márc. 7. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel naponta több tini jelentkezik mint amennyi csillag található az égen, ezért ez hónapokba is telhet hogy egyáltalán választ kapsz.
2014. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.. Csak olvasgattam, hogy aki tetszett nekik azt pár nap után megkeresték telefonon vagy mailben.. :')
2014. márc. 7. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szombaton küldtem el a jelentkezésemet és válaszoltak már vasárnap.
2014. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Aurora117 ***** válasza:
nem mindegy melyik e-mail címre küldöd
2014. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
h-h nem mindegy? Visage-nél pl az oldalukon jelentkeztem.. :S
2014. márc. 8. 19:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kép sem mindegy, betartottad a szokásos szabályokat? (natúr kép, egész alakos + arcot jól mutató, nincs effekt, nincs smink, természetes fény)
2014. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, szemből natúr, egész alakos natúr, még egy szemből és küldtem még egyet profilról. az egyik oldalon azt olvastam, h megnézik az állcsontodat is. tehát h mennyire karakteres az arcod.
2014. márc. 8. 21:51
 8/11 anonim ***** válasza:
ÖÖÖ, azért elég sok helyre elküldted, eltelt kis idő, valószínűleg nem találtak elég érdekesnek. Mondjuk én a helyedben felhívnám őket és megkérdezném. Lehet, hogy nem téged keresnek, van ilyen.
2014. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igazából az ICON-hoz és a VM-hez küldtem el kerek 1 hete. a többi 3hoz 3-4 napja és 2höz 2 napja kb.. Visagénél illetve azt Art-nál úgy voltam, hogy elküldtem az email címükre is, nem csak az oldalukon küldtem el.. én még reménykedek benne..:( szerintem a magasságommal volt gond, mert 179 cm nem elegendő fiú modellnek.. illetve 15 évesen még nincs valami izmos/szálkás testem..
2014. márc. 9. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia:) azóta kaptál választ?
2014. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!