Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudtok nekem mondani ilyen...

Tudtok nekem mondani ilyen modelleket?

Figyelt kérdés

lényeg, hogy ne nézzen ki 18-nál idősebbnek! Legyen swag yolo páwa stílusú, tehát ilyen fullcapes, melegítős képek legyenek róla. Arca legyen szép. A haj és szemszín mindegy.

Természetesen lány modell kell nekem!! Köszi! :)



2014. márc. 16. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A modelleknek nem ilyen stílusúak, olyanok amilyen ruhát ráadnak. Kicsi eszed lehetne.
2014. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszolónak annyiban igaza van, hogy ilyen modell nincs..Viszont a ruhákat csak a fotózás és divatbemutató erejéig adják, vagy azután küldeneknekik promóciós cuccokat.. De az utcára már önszántukból öltözködnek! (Esetleg az elején az ügynökségük elígazítja őket, hogy mit vegyenek fel mivel, és mit ne.)

Viszont az öltözködési stílus hamar átragad a viselkedésre, az ilyen 'swagyolobitch' típúsúakat hamar kiszanálják. Bár talán a leginkább ilyen Cara Delevigne, aki emiatt is vált híressé.

2014. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán Cara.

De egy modell nem ilyen. Max egy fotózás erejéig, de a stílusuk sosem ilyen. Hisz az nem divatos, és dolguk a divatosság.

2014. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!