Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedés? Tapasztaltak...

Modellkedés? Tapasztaltak (modellkedésben) válaszát várom!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok! Nagyon jó tanuló vagyok, de viszont megszeretném próbálni a modellkedést! Mindig "csúfolnak", hogy zsiráf vagyok , bár szerintem nem vagyok magas 170 cm , meg hogy lófejem van. Sokan mondják , hogy szép vagyok , de én nem ezt érzem. Az orrom elég nagy , pont olyan mint Axente Vannessának és van pár darab szeplőm is. Az egyik osztálytársam fotósorozatot akart csinálni rólam , sőt az egyik barátom sokáig nézett rám és azt mondta, hogy címlapra való lennék! Csak a súlyommal meg a magasságommal van baj: 170 cm 53 kg. És a hasamon van egy kis felesleg is. Utálom fotózni magam , így magamról képe sincs. Valaki esetleg segítene?

2014. márc. 17. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, ha jól értem a kérdés, tanácsot is keresel, meg fotóst is. Fotózásban segíthetek (Bp.), két opció van:

A) Átküldök egy kereskedelmi ajánlatot, megnézed, ha tetszenek a képeim / áraim, írsz nekem választ. Ez esetben semmilyen kép nem szükséges, bárhogy is nézel ki, nyilván szívesen látlak.

B) Az ajánlatban levő e-mail címre küldesz pár smink nélküli, arcot, alakot (ruhás elég) is mutató képet. Megnézem, ha hasonló modell kellene most tavasszal, írok. Ez esetben nem ingyen fotózásról van szó, hanem ha nekem kell valamihez modell, akkor adott feltételekkel, modell release aláírásával részt vehetsz egy fotózáson, ha épp ráérsz.

Az ismerősök véleménye nem sokat számít, apukám szerint én is roppant helyes srác voltam, aztán majd ha találkozunk, szembesülhetsz a valósággal :-). Ezt az ügynökségek majd eldöntik, ha küldesz nekik pár képet.

2014. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alacsony vagy a modellkedéshez (és átlagban is úgyhogy nem értem a zsiráf jelzőt)és ha utálod ha fotóznak, utálod magad fotózni akkor nem értem a kérdést, ha nem szereted akkor egyértelmű, hogy nem éri meg belevágni.

(Bár 16 évesen 170cm vagy úgyhogy nem is nagyon vágnának bele veled komoly ügynökségek csak kamuk.)

2014. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aurora117 ***** válasza:
ha utálod magad fotózni ,nyilván nem szereted magad képen láti, ellenben ha modellkednél (170 cm-el ha tényleg jó az arcod, szép a fogsorod, akkor max fotómodell lehetnél)akkor sok kép készülne rólad. Azt meg hogy a környezeted mit mond FELEJTSD EL! Ők nem tudják felmérni, hogy mennyire vagy alkalmas a szakmára (nem minden a külső, elhivatottság, határozottság, talpraesettség szükséges).
2014. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!