Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Velemeny ezekrol a kepekrol?

Velemeny ezekrol a kepekrol?

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 18. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan gagyi benyomást kelt.
2014. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Unalmasak.
2014. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajna minden fotós blog ilyen... Kéne valami egyediség.
2014. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Fotóztatni szeretnél vele?

Nekem az a véleményem, hogy ilyet én is tudok. A beállítások sok képen nagyon gyengék, nem kéne ráhagyni a modellekre, hogy úgy álljanak be, hogy a legrosszabb arcukat mutassák...

2014. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
semmi egyediség, semmi különleges valami.
2014. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha ők ketten aranyos fotóamatőr ismerőseid, akik lefotóznak téged ingyen vagy jelképes összegért (pl. 10e Ft), akkor bátran. Ezek belépő szintű képek, több-kevesebb szakmai hibával. Sok olyat láttam, ami egy családi albumba, otthon a falra épp elég. Volt egy pár, ami azért komolyabb megmérettetésen is megállja a helyét. Mondjuk azt külön kérd, hogy ne effektezzenek, ott azért megszaladtak a csúszkák :-). Nekem úgy általában semmi bajom ezzel a szinttel, de még az út elején járnak.

Ha profiként hirdetik magukat, akkor felejtsd el, a 30-50e Ft kategóriát (standard portréfotózás árak 1-2 órában, 2014-ben) nem ér meg, ahhoz komolyabb eszköz, tudás, tapasztalat kell.

Annyi megjegyzés a többiek felé, hogy értem, mit éreztek, de az "unalmas" minősítés valójában 4-5 komolyabb szakmai hibát jelent képenként, ez bántja a szemeteket - szerintem.

(egy amatőr portréfotós)

2014. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Aurora117 ***** válasza:
amatőrök
2014. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem túl profi fotós,ilyenért én nem kérnék pénzt.Én nem adnék ki ilyen munkát a kezemből.
2014. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy amatőr fotós, illetve a szerkesztés is rossz.
2014. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Úgy dobálóznak itt egyesek a profi illetve az amatőr szó használatával mintha értenék mit jelent, pedig a válaszok alapján fogalmuk sincs.


A kérdésre válaszolva pedig, sokkal jobbak, mint az itt kérdező magukat fotósnak képzelők általában prezentálni szoktak, nincsenek rosszul világítva, de valóban unalmasak. Semmi extra. Ha saját fotók, akkor nézelődj, fotózz még többet, keress olyan fotósokat akik inspirálnak (nem akiket másolhatsz), gyakorolj, használd a fényt és a fényképezőgéped tulajdonságait, lesz ez még jobb is. Ha ügyfél vagy és fotóst keresel, akkor keress tovább, vannak kis hazánkban nagyon jó fotósok akik ennél sokkal magasabb színvonalat nyújtanak, ha megírod melyik városban keresel, szívesen ajánlok kollégát. :)

2014. márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!