Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lassan 16 éves vagyok és 170...

Lassan 16 éves vagyok és 170 cm, lehetek modell?

Figyelt kérdés
Az igazság az, hogy egy időben nagyon sokat nőttem ,aztán abbahagytam a kosarást és hirtelen a növésem is megállt. Ha jól informálódtam , akkor egy modellnek elég ha 174 cm körül mozog igaz ez ? Most inkább olyanra gondolok, akik reklámokban és képeken szerepelnek, nem a kifutókon :)
2014. márc. 24. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
megfelelő:))
2014. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
je, én meg 182 cm vagyok, és 17 éves (lány). Nem értem miért akar minden második ember modell lenni, de oké. Amúgy fotómodellek között vannak alacsonyabb csajok is, szóval simán lehetsz, ha megvannak hozzá az adottságaid. sok sikert.
2014. márc. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

idefigyelj, a modellkedéshez arc is kell, különleges!

kb rajtad kívül csak Magyarországon olyan 2 millió 174 cm-es lány vagy. És nem beszélve arról, hogy milyen karrierre gondoltál? oké fotómodell... és? ők is mennek kifutón tehát m1. A nem nemzetközi szimplán magyar modellek (tehát nem Palvin Barbi, mert ő nemzetközi modell) azoknál nem számít annyira az arc és a magasság, a lényeg, hogy csinos legyen. A francia kifutón viszont 180 cm-nél alacsonyabbat nem engednek fel (ergo te is alacsony vagy oda - de hidd el, nem akarsz francia országban modellkedni :D) és azok 5 mm-ertől már a falon vannak.


Azt ajánlom, hogy menjél el az ikon-hoz, ők majd többet tudnak mondani mint az itteniek :)

2014. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak jelzem , hogy nem Palvin Barbi akarok lenni :) csupán most értem olyan szintre, hogy gondolkozzak mi szeretnék lenne. Ez abban áll , hogy minden olyan dologot megnézek ami érdekel. Köztök a modellkedést is . Nem az érdekelt ,hogy mi kell hozzá, hanem hogy iylen magasággal is tudnék-e érvényesülni . A többit valószínű magam is meg tudom oldalni :) Köszönöm a válaszokat :)
2014. márc. 28. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!