Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Gyerekmodell. Vannak komolynak...

Gyerekmodell. Vannak komolynak számító ügynökségek akik foglalkoznak gyermekekkel anélkül hogy lehúznának anyagilag? Sütő Enikő félét széles ívben kerülném.

Figyelt kérdés

Kislányom mégcsak 6 éves de igen nyúlánk és csinos. Nagy tengerkék szeme van, porcelán fehér bőre és hosszú világosbarna haja. Néhány napja kaptam egy névjegykártyát egy ügynöktől hogy lehetne gyermekmodell.

Én bizalmatlan vagyok...a lányom nagyon lelkes.



#Gyermek-modell.
2014. márc. 26. 16:27
 1/5 anonim válasza:
Mi is megjártuk Sütő Enikővel, de ajánlás alapján regisztráltunk a Kasszandra Stúdióhoz, amiben viszont nem csalódtam. Nem drágák és van náluk munkalehetőség.
2014. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem egy albán embercsempésznek adjátok el a gyerekeiteket? Azok biztos többet fizetnek. :D
2014. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán téged eladni.
2014. ápr. 1. 20:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Játsszon minél többet a homokozóban!

Modellnek, mi? Aztán majd sírsz, ha nem kerül elő.

2014. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, egy 6 éves gyerek pont homokozóban játszik!

Nem qrvának szánom, (abból van elég a diszkókban és a nyári fesztiválokon, akik egy olcsó sörtől elájulnak, mint ajándéktól)hanem Versace és Chanel arcnak ha már megállított egy profi fotós nem hagyom veszni a lehetőséget.

De köszönöm a szívélyes tanácsot, már beszéltem egy valós modellügynökséggel, esélyes 6-7 év múlva.

2014. ápr. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!