Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Holtalálok jó modellképzőt?...

Holtalálok jó modellképzőt? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Komolyabban szeretnék modellkedni.Palvin Barbi a példaképem én is olyan sikereket szeretnék elérni.De valahol el kell kezdenem..néztem pár hiresebb oldalt de nem vagyok elég magasz:/És szerintem a testalkatom se a megfelelő de azt meg tudom oldani.Tehát most abban kérnék segitséget hogy adjatok már egy pár tancsácsot hogy hol lenne érdemes elkezdenem és hogyan.!Előre is köszönöm:)

2014. márc. 30. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az meg ki?
2014. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2014. márc. 30. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan karriert amit P.Barbi elért, csak nagyon nagyon gyönyörű arccal, és nagyon szép alakkal érheted el, nem beszélve a magasságról (és azért írtam, hogy "csak nagyon nagyon gyönyörű arccal" mert tudom P. Barbi 169 cm ha jól tudom, de csodaszép, de ha 1 cm-el is alacsonyabb lett volna tuti nem sikerült volna neki)


A kérdésedre meg: nézd meg az alábbi videókat, minden kérdésedre választ kapsz

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Aurora117 ***** válasza:
100%
MIért néztek fel arra a csajra?! semmit nem tett a sikerért, nem tudja mi az amikor az ember remél, egy karnyújtásnyira van az álmától, a céljától, de az utolsó pillanatban elragadják előle, majd 1,5 évvel később, összefut azzal, aki korábban összetörte (S lehet, hogy az a csalódás tette azzá az emberré aki ma jár kel a világban), s rá kell jönnie az, hogy valaha is teljesül az álma, az csupán hiú illúzió, múló ostobaság csupán. Az a csaj egy ostoba álomvilágban élő , buta liba.
2014. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan, hogy modellképző... A modellkedéshez vékony alkat, és minimum 173 centiméter kell, meg ami a legfontosabb hogy karakteres arc, nem szép, hanem jól átalakítható és sminkelhető.
2014. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azon felül, hogy testi adottságok kellenek hozzá, nem tudom hogy mit kellene a modelleken képezni? Vagy annyira lassú a felfogásuk a modelleknek, hogy hosszú heteket kell gyakorolniuk, hogy hol kell fordulni? Szerintem a járást, a testtartást, a fapofát be lehet gyakorolni egy délután alatt, de lehet sokat mondtam.

Szóval első lépés legyél modell alkatú, és legyen ismeretséged aki beszervez nívós helyekre.

2014. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben..most az lenne a főbb kérdésesm hogy valaki tudja-e hogy hol tudnék olcsóbban meguszni egy portfólió készitettést?!
2014. ápr. 6. 13:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok önjelölt fotós van, akik rendelkeznek a megfelelő technikával, de csak hobbi szinten fotóznak. Mivel nekik nem ez a megélhetési forrásuk, ezért sokuk szívességből vagy nagyon minimális pénzből csinálnának portfóliót.
2014. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!