Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 172 cm és 59 kg vagyok van rá...

172 cm és 59 kg vagyok van rá esély fogyással és sporttal hogy modellalakom legyen? (Kép lent)

Figyelt kérdés

milyen alkatom van amugy?

[link]

[link]



2014. márc. 31. 04:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Sose leszel modell, évek munkája, hogy te ESETLEG elfogadható alakot varázsolj magadhoz.


Nincs amúgy veled baj, félre ne érts, de nem modellnek való.

2014. márc. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 vakondegér válasza:
35%

Tökéletes, tetszik a tested, számomra semmi kivetni való nincs benne! Legalább te ne akarj olyan gizda hajszál lenni kérlek. A legtöbb pasi azt szereti ha van mit fogni a párján és nem azt ha súlyt kell kötni rá ha fúj a szél mert különben elszáll...


23/F

2014. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, miért gondolod, hogy a modellalkat a jó? Koplalhatsz, kardiózhatsz ezerrel, de akkor sem leszel modell alkat, nincs meg hozzá a csontozatod, ahogy látom.

De így csinosabb is vagy. Egy kis izom talán még elfér rajtad, de szerintem sokkal csinosabb vagy így, mint ha gizdára éheztetnéd magad. A való életben többre mész vele.

2014. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem te semmit nem sportolsz.
2014. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4 eltaláltad ! sose semmit ráadásul minden nap eszek csokit! nem figyelek arra mit eszek se modell se táncos se szépség királynő nem akarok lenni

és amugy a kép kövérit laposabb hasam van meg azert nem vagyok ilyen nagy ... és azért érdekel ez a kérdés mert hosszu vékony lábaim vannak a fejemmel komolyabb bajok nincsennek és a derekamon van + de az mindig is volt nekem ott

a kérdés pedig az , hogy Sporttal Diétával lehetne jobb alakom ? és Most milyen alkatom van ?

2014. márc. 31. 13:33
 6/16 anonim válasza:
Kalóriaszámolással és heti 3x40 perc futással fogyhatsz eleget, ha nagyon érdekel a modellkedés. Szerintem mondjuk nem éri meg úgy belevágni, ha sanyargatnod kell magad miatta.
2014. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

modellnek nem vagy való, mert neked szép alakod van, a modellekkel ellentétben. minden 2. nő hasonló alakot akar, mint amilyen neked van. ne akarj olyan deszka lenni, mint a többi anorexiás arcú.

[link]

2014. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

No ez az utolsó kép a modellről nekem sem tetszik, csupa csontos a mellkasa és széles a csípője a felső testéhez képest, csont és bőr.

Valószínűleg ez a modell nem vékony csontozatú volt soha.

Szerintem egy kis sporttal lehetne izmosabb a felső tested.

Diéta nem kell mert ha sportolsz vékonyabbnak tűnsz az izom nehezebb mint a zsír.

2014. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%

Én a seggedre is kíváncsi lennék!

Úgy már még jobban el lehetne dönteni hogy modellnek való e vagy sem.

2014. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

[link]

Ilyen alak jól áll a lányoknak, és még csont soványnak sem kell lenned. Ettől függetlenül normális diéta és rengeteg munka áll mögötte.

2014. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!