Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehet valaki szép fotókon, de...

Lehet valaki szép fotókon, de ronda élőben?

Figyelt kérdés
Soha nem ps-elem meg a képeimet,de mégis mindenki nagyon dicséri őket,és rengetegen mondják,hogy nagyon fotogén vagyok és hogy modellnek kéne lennem. Ezt azt jelenti,hogy élőbe nagyon nem vagyok szép? Vagy mit takar pontosan 'fotogénség'?
2014. ápr. 23. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:

A fő kérdésre: fordítva gyakoribb! Az, hogy valaki élőben szép, de nehéz róla jó fotót készíteni.


A fotogénség pont azt jelent, hogy TE kivétel vagy. Rólad könnyű jó fotót készíteni. De ebből nem következik, hogy élőben rondább lennél.

2014. ápr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 23. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Pl. ő: [link]
2014. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat akiről rengeteg jó kép van, de élőben nem szép. De valóban, ez nem jelenti feltétlenül azt hogy te is ronda lennél élőben.
2014. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyat aki hát képen se a legszebb, de azokon azért normálisabban néz ki. De élőben... és az egész összehatás... azelőtt még féltékeny is voltam rá de így inkább már nem:DD De van olyan amúgy akiről a képek is jók és élőben is szép, nem evidens hogy nem vagy az élőben:))
2014. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálam pont fordítva van:D
2014. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetemben egy pont fordítva működik :D Legalábbis szerintem képtelenség vállalható fotót készíteni rólam.
2014. ápr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akár mindkettőn is lehetsz ronda, vagyunk így páran :)
2014. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!