Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek sikerülhet? 14/L

Szerintetek sikerülhet? 14/L

Figyelt kérdés

Kiskoromban magas és nagyon vékony voltam,mivel imádtam teniszezni és anyukámmal tornázni.Aztán minden megváltozott:abbahagytam a sportot és sokat ettem.Most sem vagyok a tipikus elhízott ember,de mindenhol van egy kis súlyfelesleg.57kg vagyok és 167cm.Most újra elkezdtem sportolni,hogsly újra vékony legyek.Kiskorom óta mindenki azt mondja hogy legyek modell,mert megvan hozzá az arcom,mert olyan ,,modelles vagyok".

Méreteim:85-68-85,a combom legvastagabb pontja 53cm és 106cm hosszú a lábam.

Az ortopédus szerint fogok még nőni.Eddig évi 4-6cm-t nőttem.Szerintetek várjak amíg megnövök 170cm-t vagy menjek gyerekmodellnek?


2014. ápr. 25. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A 167 cm nagyon kevés, a 68 cm pedig nagyon sok.
2014. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen mérettel még kicsi vagy felnőtt modellnek.

Szerintem 18 éves kor fölött tudsz úgy komolyabban modellkedni.

Még csak próbálgasd,menj el helyekre ahol kitudod magad próbálni,de láttam a napokban modell felhívást és 170 centitől kezdődött...és 14-18 éves korig volt meghirdetve.

Nagyon vékonyak kell lenni ahhoz.

Barátnőm is 167 centi körül van és ő 53-54 kg körül van.

Melle is van.Ő modell alkat.Bár genetikától is függ.

2014. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy kövér!!!!sot.es a 68 egyáltalán nem sok.:0
2014. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez nagyon alacsony egy modellnek 172 centi fölött kell lenni minimum.
2014. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!