Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a Csillagmod...

Mi a véleményetek a Csillagmodell ügynökségről?

Figyelt kérdés

Olvastam pár véleményt már de annyira eltérőek voltak a válaszok. Én jelentkeztem hozzájuk és korrektül kaptam egy visszaigazolást, hogy mehetek be hozzájuk szerződést kötni. Reg.díj: 3000,- plusz a portfólió 3000,- (25-30 kép amit meg is kapok). Esetleg van köztetek olyan aki regisztrált tag? Nem szívem vágya a nagy modellkarrier szeretem a fotózásokat ezért is jelentkeztem. Tehát nem vágyom nagy modellkarrierre.

21/L


2014. máj. 8. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
még életemben nem hallottam róluk.
2014. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2014. máj. 8. 13:05
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Ne bízz a fizetős ügynökségekben, végtelen lehúzás áldozata leszel csak. Jól hangzik hogy "csak" 3000 ft a portfólió, meg a reg. díj. De ezek után semmit nem csinálnak, vannak náluk hirdető személyek/cégek, akikhez ha jelentkezel munkára akkor ők is fizettetnek veled X összeget, addig el sem mondják mi van... de ettől még nem lesz munkád.

A lényeg hogyha modell akarsz lenni ahhoz kellenek a külső adottságok is, a karakteres arc, a szép formás, vékony, sportos test. Ez elég ritka így együtt, hogy minden passzoljon. De ha mind megvan benned akkor a legjobb ügynökség is ingyen szerződtetni fog. Te a dolgozó vagy... nem neked kell fizetned hogy dolgozhass. ha ilyesmit akarnak az csak lehúzás, ne dőlj be.

2014. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél részt a napokban induló Elit Model Look castingon, a VM szervezi, ők pedig színvonalasak és ráadásul náluk fizetni sem kell, nem erről szól. Próbáld meg, nagyon kedvesek és segítőkészek is.
2014. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3000 Ft 25-30 retusált képért????? Ez gyanúsan olcsó! Többe kerül a sminkes és a fodrász. Ha el akarod adni magad a képeken és el akarod hitetni, hogy profi vagy, akkor látszódj is profinak. Amúgy a portfólió nem 1 db fotózást jelent, hanem az eddigi munkáid legjobb képeinek gyűjteménye.

Portfóliót akkor tudsz összeállítani, ha többféle fotós, többféle stílusban, sminkben, ruhában, háttérrel és látásmódban fotóz, mert ott derül ki igazán, hogy mennyire vagy sokoldalú.


6000 Ft-ért valószínű bekerülsz az adatbázisba, de hogy munkát nem fogsz kapni az tuti.


Amúgy szoktak lenni ilyen szimbiózis szerű összefogások,mikor a kezdő sminkes, a kezdő fodrász, kezdő fotós és modell összeáll, mert akkor úgymond egymást reklámozzák.

2014. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De közületek elolvasta azt az oldalt amit linkeltem? Amúgy elírtam kérdésben...nem portfóliós fotózás ez hanem csinálnak 25-30 db műtermi képet. Nekem régről vannak portfólióim sminkes, fodrász mind volt körülöttem tudom, hogy ez a része, hogy zajlik. Itt nem lesz se sminkes, se fodrász kérték, hogy természetes smink és hajam legyen, öltözés se hivalkodó...ezek ilyen bemutatkozó képek lesznek úgymond. Olvastam egy régebbi kérdés alatt ezzel kapcsolatban egy választ. Itt olvashatjátok el ti is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2014. máj. 8. 16:53
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
De basszuskulcs, ne égesd már magad egy komolytalan ügynökségnél, ha egyszer modellkarrierre vágysz!
2014. máj. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kérlek olvad el a kérdésem alatt a kifejtésben az utolsó mondatot. :)
2014. máj. 11. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Elolvastam, tudom, mit írtál le. De ne mondd már, hogy szívesen modellkednél egy komolytalan ügynökségnél és fizetnél nekik pénzt a semmiért, ha dolgozhatnál profikkal is.
2014. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek az előzőekkel! Felesleges pénzkidobás, nem fogsz munkát kapni. Profi ügynökségeknél jelentkezz, ott fizetned sem kell és még munkalehetőséged is lesz.
2014. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!