Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek így modellkedhetek?

Szerintetek így modellkedhetek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. 173-174 cm 54 kg.

2014. máj. 18. 14:35
 1/8 A kérdező kommentje:
képem: [link]
2014. máj. 18. 14:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha az "így" alatt a testalkatodat érted, akkor igen, valószínűleg nőni is fogsz még.
2014. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Magasság, súly jó. Viszont korod miatt csak gyerekmodell lehetsz, ami nagyon nem éri meg.

Kép alapján semmit nem látunk belőled, csak hogy stílusod az még nincs...

Ami lényeges lenne a későbbiekben ha modell akarsz lenni: sportos, kissé izmos test... nem látszik hogy neked most ez meglenne.

És egyébként nem ide tartozik, de ha ilyen formában nő a hajad, hogy fent oldalt feljebb van a homlokod, akkor semmiképp ne felcsatolva hord a hajad, mert rettenetes, olyan mintha kopaszodnál, legyen frufrud.

2014. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi
2014. máj. 18. 16:58
 6/8 A kérdező kommentje:

egyébként amit a legjobban utálok magamon az a hajam mert nekem nem nő meg annyira és nagyon vékony szálú.. ha bármit tehetnék vele akkor már rég megtettem volna.

még egy gyerek modellnél milyen elvárások vannak?

2014. máj. 18. 17:01
 7/8 Aurora117 ***** válasza:
nein
2014. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akarlak megbántani, de szerintem nincs rá túl sok esély, de ha akarod, megpróbálhatod...
2014. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!