Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Palvin Barbara meghízott?

Palvin Barbara meghízott?

Figyelt kérdés

Nem mintha így kövér lenne, de mintha nemrég még a szokásos csontváz modell lett volna ez a csaj.

[link]



2014. máj. 23. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint felszedett magára pár kilót,ami szerintem nem baj,sőt!Személy szerint örülök hogy elkezd eltűnni ez a beteges vékonyság a divatból.Persze nem azt mondom hogy a plus-size különb...Mindegy,Palvin Barbinak ígyis szép alakja van!

L

2014. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
„A fotó egy 17 mm-es nagylátószögű objektívvel készült. Ismert jelenség az extra nagylátószögű optikáknál, hogy a kép szélei felé torzítanak. Ezt a képalkotási hibát »hordósításnak« nevezik. Ezért ha a kép szélére komponáljuk a modellünket, előfordulhat, hogy nem a valós képet fogjuk kapni róla”
2014. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Előző! Olvastam, de én az "eredeti képet" linkeltem :D
2014. máj. 23. 17:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocs, most látom hogy nem lehet külön azt a képet linkelni… Szóval én a rendes képre gondolok, nem a nagy látószögűre! :)
2014. máj. 23. 17:27
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nincs elhízva... olyan mint volt. Különben már munkája sem lenne.

Sose volt a szokásos fiús testű modell, ez bármelyik képén látszik, ami nincs szétszerkesztve.

2014. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ő amúgy sem volt sose piszkafa modell. Nagyon szép nőies alkata van.
2014. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyen volt. Nem egy piszkafa
2014. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tényleg…én hülye az agyonszerkesztett képei alapján azt hittem, tényeleg úgy néz ki :D

itt vannak photoshop-mentes képek róla: [link]

csak azt nem értem, miért kell szétfotóboltolni egy normális női csípőt?!

2014. máj. 24. 15:38
 9/10 anonim válasza:
kidudorodik a hasa, ez nem a fénykép hibája
2014. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
attól még,hogy a kép torzít, kicsit hízott. nézzétek meg az animációt! a "valós" képen is ott a háj. egyébként még így is bomba alakja lenne szerintem, csak a fehér ruhák alapból előnytelenek, főleg, ha még feszülnek is..
2014. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!