Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért nincs kereslet a normáli...

Miért nincs kereslet a normális testalkatú modellekre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se plus size se csontváz. Az átlagos popsis melles de nem kövér lányokra miért nincs kereslet a modell szakmában? Plus size-nak kicsi vagyok piszkafának meg nagy. Ne érte miért kellenek a végletek.
2014. máj. 24. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Néhány országban már betiltották a 18 alatti BMI értéket a modellek között, tehát kezd már kicsit formálódni az ideális modell képe.
2014. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy egész normális kérdés. :)Szerintem is beteges, hogy ennyire egyen kinézetet követelnek meg, nincs igény a normális alkatra.
2014. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért a magyar és a külföldi plus size között vagy 30 kiló a különbség. Nálunk nagy Ő Anikó számít annak, a 90+ kilójával, külföldön viszont azok a lányok, akik nem 40-50, hanem 60 kilósak a százhetvenvalahány centijükhöz. Próbálkozz külföldi ügynökségeknél, hátha..
2014. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a nagy fenekű nőkre nem megy rá a ruha és aki karcsú, az jobban mutat a képeken is :)
2014. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már nem azért de egy keskeny derék nagyobb mellek szélesebb csípő hogy ne mutatna jobban a képeken mint egy botsáska? Mondjuk ízlések és pofonok...


Számomra ez az alkat sokkal vonzóbb esztétikailag is:

[link]


Mint ez

[link]

2014. máj. 26. 08:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Neked csak azért tetszik az 1. jobban mert inkább teltebb vagy és beakarod bizonyítani az embereknek hogy a te kövérebb alkatod mutat jobban mint a szép karcsú :)
2014. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Téves állítás, nem vagyok kövér csak olyasmi mint az első. :D Vagy szerinted ő "kövér" ?
2014. máj. 27. 00:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne legyél már ennyire hiú a 6-os válaszoló miatt. :) Szerintem szép, ha valaki karcsú, de feleslegesnek tartom, hogy ennyire gebének kell lennie a modellkedéshez mint a második képen. Az első és a második kép közötti alak a szép.
2014. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom a hiúság hogy jön ide de köszi a válaszokat :) Azért örülök hogy kicsit már betörőben vannak az emberi alkatú lányok. Palvin Barbi alakjával pl. semmi bajom. Helyes szexi combos...


[link]

2014. máj. 27. 11:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Palvin Barbi kivétel mert ő a fehérneműket reklámozza de a nagyonn híres gazdag modellek (Gisele Bündchen) szinte egészségtelenül vékonyak! Ezzel jár a szakma.
2014. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!