Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Egy modellnek izmosabbnak...

Egy modellnek izmosabbnak kell lennie? Szerintetek van némi esélyem? 17L

Figyelt kérdés

Én magam teljesen fiúsnak látom, sokat eszem mindig, emellett sportolok:többet biciklizek,görkorizok, és néha futok.

Valaki mondta,hogy jó alakom lenne a modellkedéshez,ezután kezdtem el gondolkozni rajta.Persze nem akt fotókat, és a tanulás mellett csinálnám, hobbiként ha ez így megoldható lenne. Mit gondoltok?Izmosabbnak kéne lennem hozzá?Elég széles a csípőm? [link]


2014. jún. 14. 16:50
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
178 cm és 55-56 kg vagyok.
2014. jún. 14. 16:51
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon csinos vagy!Pont jo,vekony,de nem piszkafa.
2014. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi választ!

Ja és azt kihagytam,de gondolom látszik,hogy a mellem is kicsike nagyon...lehet ez is hátrány.

2014. jún. 14. 16:57
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Ne sértődj meg, de az én szótáramban viszont pont ez a piszkafa. Formára pedig (pont az izom hiánya miatt) teljesen átlagos.

Hosszú, nyurga lábak, de semmilyen vádli, comb, lapos fenék. Spagetti karok...

2014. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem mintha értenék hozzá, de szerintem inkább a karakteres arcokra utaznak, mintsem a hiper-szuper tökéletes alakra.
2014. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Miért akarsz modell lenni? Akinek van szeme, az úgy is észrevesz majd, meglátja benned a szépet, nem kell ehhez eladnod magad. Vagy népszerűségre vágysz? Hát ez egy könnyű út, ha vannak hozzá adottságaid.
2014. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
igen. formátlan vagy nagyon. de így is szép, az bizti :$
2014. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Pont jó. Nem izmos, átlagos, de szép.

Egyébként meg manapság egy csomó modell ronda. Csak nézz bele pár cikkbe a neten, vagy az újságban.

2014. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
A tested megvan hozzá, hogy modell legyél, de az arc is fontos. De a modellkedés munka, nem igazán lehet hobbiként csinálni meg értelme sincs, hiszen nem egy szórakoztató dolog ahogy azt sokan elképzelik.
2014. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Alkatra jó vagy de arc is kell hozzá. A széles csípő meg nem kritérium modellkedésnél, pont hogy hátrány de neked nem széles szóval ne aggódj
2014. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!