Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 14 éves fiú vagyok, és szeretn...

14 éves fiú vagyok, és szeretnék a zaránál, Bershkánál, Pull&Bear-nél modellkedni, hogy az én fotóimat tegyék ki. Hogy lebet ezt megoldani és milyen feltételek vannak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Modellnek kell lenned, magas, jó testű, jóképű, karakteresnek. Na meg kell még pár év, mivel túl fiatal vagy.
2014. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Esélytelen, a promó képeiket nem itthon csinálják.
2014. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos valami páva lehetsz. Pont ilyen nemzetközi cégek? Oscar díjat nem akarsz és mellé agy nobel díjat?

Tipikus fogyasztói társadalom által kialakult gondolkodás.

Inkább keress barátokat, ha vannak akkor érezd jól magad.

De szerintem ez a dolog úgy el van rontva ahogy van.

2014. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
25 éves fiú vagyok, fotós. Angelina Joliet, Emma Watsont, Selena Gomezt, Cristina Riccit szeretném fotózni (és ha már ott vagyok nem csak fotózni). Hogy lehet ezt megoldani?
2014. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már elnézést kérek,számtalan barátom van,és nagyon is megvagyok velük. Nem kétszínűek,pedig lehetnének,ugyanis jelenleg egy olyan fiút szídtok,aki Párizsban modellkedett 5 éven át. Na igen,ilyenkor persze mindenki csöndbemarad. Bocsánat,hisz nem lehet mindenki tökéletes...
2014. jún. 25. 12:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Párizsban modellkedtél 5 évet, akkor miért gyakorikérdéseken kérdezel ilyen hülyeséget? Ha igazán benne vagy a szakmában, tudhatnád, hogy ez úgy működik, hogy az ügynökségeden keresztül közvetíthetnek téged ezekhez a cégekhez. Eléggé kamu-szagot érzek. Majd ha mutatsz képet magadról esetleg a Paris Fashion Week-en, vagy csak simán linkelsz internetről olyan divatlapokat, amikben szerepelsz, akkor elhiszem. :)
2014. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ilyen fiatalon nem is tudsz Párizsban modellkedni igazán, ha 5 éven át modellkedtél, hiszen 14 vagy.
2014. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Párizsban modellkedtél volna öt éven át nem kérdeznél ilyeneket, amellett pedig 14 évesen már illik tudni nagyjából helyesen írni. Attól meg, hogy össze-vissza hazudozol még nem fog mindenki csendben maradni. ;)
2014. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia. :) Én egy 13 éves lány vagyok és én is modellkedni szeretnék,de nagyon. Nem tudom miből folyik itt a vita,mert nem fogom az egészet elolvasni,csak annyit,hogy a modellkedés nagyon sok elvárással jár. És az első kommentelővel csak azért nem értek egyet,mert nem vagy hozzá túl fiatal. Csak számít a magasságod meg na meg az tényleg,hogy milyen az alkatod. Minden korosztlyban meg van adva,hogy milyen magas legyél. Egyébként a legtöbb modell 12-13 évesen kezdi,hogy minnél több ideig modellkedjen,mert 25-26 éves korukra már befejezik és új munkát kersnek. Előre is bocsánat,ha az én véleményem nem illik a viták köze és hogxy nem olvastam el az összes kommentet. :)
2014. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Hát a franciáknak néha rossz az ízlésük o-o

C'est la vie, mon ami

2014. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!