Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Az Elite vagy az Icon modellüg...

Az Elite vagy az Icon modellügynökség a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
e-mailben szeretbék jelentkezni.. de ha tetszem nekik mondjuk és visszajelzés pozitív akkor a Pestre utazáson kívül kell valamiért fizetni az ügynökség számára? pl szerződésnél/portfóliónál kell bármennyit is fizetni? ha modellkedem náluk, foglalkoztatnak és kapok munkákat? jó munkákra számíthatok? előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. júl. 8. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem tudok erre saját tapasztalataimból válaszolni, viszont egy bloggerlány mindent elég jól leírt ezügyben, remélem segít. :)

[link]

2014. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ez a kettő rendes ügynökség (Mo.-n:Attractive,Icon,Visage,VM) úgyhogy nem kell semmiért fizetni és ha felvesznek akkor itt biztosan kapsz jó munkákat (itt= általam említett 4 ügynökség) és ha együttműködő vagy nagy karriered lehet.:)
2014. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan hogy elite modellugynokseg,magyarorszagon nincsen. Gondolom a VMre gondolsz mert ok szervezik az elite model look versenyt. Amugy mind a ketto megbizhato es te nem fizetsz semmit sem. Ha fel kell utaznod,szerintem adnak szallast (legalabbis par ismerosomnel igy volt)
2014. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, hogy melyik megbízhatóbb, de szerintem az Elite egy picivel jobb, mivel nekik nem csak Budapesten van ügynökségük, hanem pl. Londonban, New York-ban is.

Bár lehet hogy a legjobb helyzetben akkor lennél, ha mindkettőhöz jelentkeznél, mert nem biztos hogy felvesznek, ha meg igen, később még mindig tudsz választani, amíg nincs szerződésed!


Amúgy nem kell fizetni, a portfólió árát levonják a későbbi fizetéseidből.

2014. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
még egyszer mondom, az elite-nek nincsen budapesten ügynöksége. VAN egy ügynökség (VM) budapesten aki tartja velük a kapcsolatot,és szerződésben állnak. így helyes a mondat
2014. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
van egy ask : elite model look néven,ők sorrendbe rakták az ügynökségeket : ICON,Attractive,Face,Visage és persze a VM is :)
2014. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Azért az a sorrend nagyban múlik azon, hogy kikkel milyen a viszonyuk..;)
2014. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
írták,hogy az ICON és a Face modellügynökséggel vannak jó viszonyban,az Attractiveval nemjönnek ki jól,de szakmailag előbbre van az Attractive és a Face :)
2014. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
elirtam a végét : * előbbre van az Attractive mint a Face :)
2014. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
www.ask.fm/EMLhungary
2014. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!