Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy lehetne önállóan elkezden...

Hogy lehetne önállóan elkezdeni arc modellkedni? Mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Azt mondják nagyon szép az arcom. Többször is megkaptam, hogy modellkednem kellene.

Sajnos magasságom nincs meg 165 cm-vagyok, s az alakom se feltétlen modell alkat. Csinos vagyok, nem vagyok kövér és duci se.

Nagy kékes zöld szemeim vannak, elég helyes arc.

Hogy kellene önállóan elindulni? Igazából nem tudom, ilyenkor fel szokták fedezni az embert? Hogy működik? Már igazából fiatal se vagyok 22 éves.

Jelentkezni kellene valahova?

Portfólióm nincs, mert am nem vagyok pénzes. És nem tehetem meg, hogy 10.000 Ft-ot úgymond a bizonytalanra költsek. Nekem az egy fél havi költő pénzem, vagy egy egész havi.



2014. júl. 9. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Először is kell egy portfolió, anélkül el se indulj. Jó hír, hogy sok kezdő fotós keres modellt a képeihez. Így mindketten jól jártok, neki lesz referencia anyaga,neked pedig ingyen portfóliód. Keress fotósokat facebookon (rengeteg van), és egyszerűen csak kérdezz rá erre a lehetőségre. Ha már vannak képeid, küldd el őket magyar magazinoknak (pl kiskegyed vagy ilyesmik),ők gondolom rendszeresen keresnek modelleket a smink és haj-rovatokhoz. Sajnos rosszul fizetett ez a munka, ne reménykedj nagyon,maximum alkalmi keresethez fogsz jutni néha. Figyeld a hirdetéseket a neten, sokszor keresnek haj vagy smink modelleket, de sajnos csak pár ezer ft-ot lehet keresni. Én csináltam régebben, feladtam.
2014. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!