Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kerdezhettek nyugodtan, de...

Kerdezhettek nyugodtan, de szerintetek melyikbe menjek?

Figyelt kérdés

Rengeteg modellügynökségbe jelentkeztem, ahová egy kivételével (mivel előtte lévő nap jelentkeztem mielőtt mentünk Budapestre mert nem ott lakok) mindegyik visszahívott. Elmentem egy pár modellügynökségbe, nem mondom nem kis feladat volt naponta körülbelül 4 modellügynökséget megjárni 4 óra vonatút után. Nem mentem el mindbe csak ezekbe:

Art Models

Jade Models

VM Models,

Attractive Models,

Contact Models,

MTA Photos.


A méreteim 89, 61, 88 (ezt minden helyen az egyik legjobbnak találták és 174 cm vagyok. Fél éve töltöttem a 16ot. Ma hívott fel az egyik modellügynökség hogy le szeretne szerződtetni engem, a másik pedig még múlthéten mondta, hogy jövő nyáron már vinne ki 3 hónapra külföldre, hogy modellkedhessek ott(persze pénzt is kapnék). A rokonaim közül többen modellek voltak, szóval szeretncsére jó géneket örököltem.

Szerintetek melyik ügynökséget válasszam? Nekem a VM most nagyon jónak tűnik.

És főként kifutómodellnek készüklök, de addig fürdőruhamodellnek és magazinmodellnek kértek fel.



2014. júl. 21. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt szakmabelivel kéne megbeszélned. Írtad vannak modellek a rokonságban. Velük nem tudsz beszélni?
2014. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beszeltem veluk is, de kivancsi vagyok a kivulallo emberek velemenyere is.
2014. júl. 21. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:

1.minden fėle kėpen magyar.o moddelkedj, nem is dolgoztal ebbeb a szakmaban csak kezdö leszel....ės mėg a szūleidre is szüksėged van!!!

Kulfoldi sem biztos..mert addigra talagatnak jobbat... bar eleg furcsa nem is tudjak hogy dolgozol es egybol kullfold???neked nem furri???tudod hany kamu modellugynöksėg van?????

Legalabb az angolt perfektul beszeled??? Øssze veszel a moddelugynoksegel kulfoldon,mit csinalsz egyedul kint a nbagy vilagba???es ha extra modellkedesrol lesz sxo?? Nem arol amit itthol negbeszeltek??? Maradj itthol modellkedni ,gyujts tapasztalatot, addugra ėretebb is leszel...es utanna nenjel kulfoldre dolgozni midellkedni csak!!!

2014. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van modell ismerősöm, aki 16 évesen ment külföldre de Ő sokkal korábban kezdte, akkor már benne volt a szakmában rendesen. A szülők nézetei is fontosak. Ők kiengednének téged külföldre?

A fent említett lányt több dolog miatt is elengedték:

-korához képest nagyon érett, tisztában van a világgal, tudja a határokat, jó a kapcsolata a szüleivel, megbíznak benne

-3 nyelven beszél (kb mindenhol el tud beszélgetni külföldiekkel)

-jól tanul és ha egy külföldi út miatt hónapokig hiányzik a suliból, azt könnyedén pótólja- ezért pl. nem kell magántanulónak lennie, aki félévkor/év végén vizsgázik az adott anyagból, hanem amikor visszajön megírja a kimaradt dolgozatait. (ez egy héten 10 tz is lehet)


Neked ez menne? (nem bántásból kérdezem!)

2014. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyarország legjobb modellügynöksége a VM! Ha tényleg ezt a pályát választod, ezzel viszed a legtöbbre. Mihalik Enikőt is ők fedezték fel.:)
2014. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy kik hívtak vissza hogy leszeretnének szerződtetni?
2014. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attractive, Icon, Visage, VM!!

A többiben ne is gondolkozz.

2014. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!