Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 19 évesen már idős vagyok a...

19 évesen már idős vagyok a modellkedéshez?

Figyelt kérdés

Most 18 vagyok, de még van mit alakítani a testemen, ezért minimum fél évet kell rá áldoznom. A legtöbben sokkal előbb elkezdik a szakmát, 14-15 évesen. Úgy gondolom érdekes arcom van (nagy kerek szemek, széles állcsont, dús ajkak) csak az alakom tart vissza.

Szerintetek? :( Legalább szeretném megpróbálni.


2014. júl. 22. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és mivel elég babás az arcom, ugyanúgy nézek ki, mint 3-4 éve, nem tűnök idősebbnek. :)
2014. júl. 22. 17:02
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, nyugodtan vágj bele, nem leszel idős hozzá, max nem lesz időd nemzetközi szinten befutni.Azaz nem leszek világhíres topmodell. De kisebb munkákat fogsz kapni majd, ami zsebpénznek jó lesz.
2014. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
leszel..bocs, elütöttem. :-)
2014. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hány cm vagy? mert ha alacsony akkor a kor már mindegy. ilyen idősen is nagy karriert be lehet futni ha valakinek nagyon szép arca van és tehetséges. menj el egy ügynökséghez majd ők megmondják hogy érdemes-e:)
2014. júl. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!