Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Fotózás? Rövid kerdes

Fotózás? Rövid kerdes

Figyelt kérdés
Csináltam egy lányról facebookon egy oldt es aki fotózta a lány (magánszemély. Rámírt es megkérdezte hogy nem e akarok modell lenni mondtam hogy ezen en meg nem gondolkojem ztam. Azt mondta mondjam meg anyáéknak es menjünk megbesjzélni. Megkért hogy mérjem meg magam a csípőm 64 a derekam 78 . Azt mondta nem kell sokat dolgoznom rajta hullahoppoznom kell. Akkor ha anyák rábólintanak akkor készìtenek pàr képet? AZ ELSŐ FOTÒZÀS PÉNZBE KERÜL? ES HA NEM AKKOR A 2. MENNkgYIBE?(KB.) 13l 165cm 55kg
2014. júl. 24. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
ez kamu. ezek a facebookon betalálós emberek csak a pénzre mennek. láttál te már 165cm-es modellt? max lefotóz téged egy párszor,de "modell" nem leszel
2014. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem is rövid. :D

Egyébként meg azzal beszélj aki megkeresett. Mi honnan tudnánk?

2014. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!